Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltásellenesek! Nektek romlott...

Oltásellenesek! Nektek romlott meg viszonyotok barátokkal-rokonokkal a beállítottságotok miatt?

Figyelt kérdés
Fenyegetett meg mondjuk valaki, hogy ha nem oltatod be magadat, akkor őt felejtsd el, nem akar veled többé egy társaságban lenni?

2021. ápr. 12. 07:57
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Csak hogy tiszta legyen: A kérdésre oltásellenesek válaszát várom. És a téma ne menjen el abba az irányba, hogy miért hülye vagy nem hülye, aki nem oltat, meg mi lesz miatta! Csak a tapasztalatokra, beszámolókra vagyok kíváncsi rokonokkal-ismerősökkel.
2021. ápr. 12. 07:59
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Először definiáld, hogy mi az, hogy oltásellenes. Pl aki nem akarja beadatni, mert úgy van vele, hogy nem fél annyira a vírustól, vagy esetleg nem bízik meg az oltásban, vagy az az oltásellenes, aki az oltások ellen agitál?
2021. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
2: Aki bármilyen okból nem akarja beadatni az oltást.
2021. ápr. 12. 08:05
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
Na elmondom hogy kik az oltásellenesek. Azok akik azt mondják hogy a vírust Bill Gates fejleszetette ki, és az oltással nano cseppeket helyeznek el az enberekben hogy nyonon lehessen őket követni. Aki meg nem adatja be az oltást annak nano férgeket juttat a maszkjába ami a szájából egészen az agyáig megy majd felzabálja 😁😆😆
2021. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván amit az előbb írtam (#4) az vicc, nehogy bárki is komolyan vegye 🙃
2021. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%

#2

Én bízom a saját immunrendszeremben és nem bízom meg egy olyan oltásban, amit alig így év alatt fejlesztettek ki. Sőt, a jelenlegi járvány egy mesterségesen gerjesztett járvány, mesterséges maga a vírus, ami elszabadult, mesterséges az összes mutáns is.

Az intézkedésekbe, a maszkviselésbe, és az oltás szövődményeibe többen halnak meg, mint ebbe az elenyésző járványba.

Éves szinten kétszer van influenza járvány, még sincs ekkora cirkusz.


Kérdésre a válasz: eddig nem volt ilyen nálam.

2021. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
6, az influenza ellenit évről évre ennyi idő alatt fejlesztik.
2021. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ahogy kértem, ha lehet, maradjunk a kérdés témájánál!
2021. ápr. 12. 08:15
 9/41 anonim ***** válasza:
71%
Kb ugyanaz a véleményem mint neked 6-os.Hozzáteszem a hosszútávú mellékhatásokról már nem is beszélve ami ki tudja mit okoz pár hónap vagy év múlva.Meddőségtől is tartok hiába mondják hogy nem okoz meddőséget,hiszem ha látom.....Másik pedig a trombózis és egyéb dolgok.Harmadik pedig ez az erőszakos kampány ami nagyon ellenszenves pedig az elején még gondolkodtam hogy talán beoltatom magam.Ami még nem tetszik az az hogy oltópontokra hívnak rengeteg embert és nem tesztelik le előtte őket és lehet hogy már fertőzött csak nem tud róla és így oltani nem túl bölcs dolog
2021. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
39%

#7

És érnek is bármit is? Semmit. Még mindig van influenza járvány és mindig változik valamit, állítólag.

Soha nem voltam beoltva influenza ellen és így se lettem soha beteg.

2021. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!