Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülők! Ti hogy csináljátok,...

Szülők! Ti hogy csináljátok, hogy nem vagytok paranoiások ha a gyereketekről van szó?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, csak érdeklődnék. Amikor én fiatal voltam, a szüleim mindenfelé engedtek - aminek bár örültem - de rengeteg veszélyes helyzetbe kerültem aminek csak az Isten tudja, hogy lett jó vége. Volt, hogy a szüleim csak reggel érdeklődték meg, hogy egyáltalán hazaértem-e.

Nekem ez a mai napig furcsa, mert ha nekem gyerekem lenne szerintem le kéne állítani hogy ne aggódjam halálra magam.

Hogy kell ezt ilyen könnyedén kezelni, ti nem féltitek a gyereket? Mert ha fiú tán megértem, de ha lány..



2021. ápr. 12. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy japán kisgyerek szabadon mászkált a közeli erdőben, és így született meg később a teljes Legend of Zelda-széria :D
2021. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

A jövő nemzedéke rejlik a felcseperedő gyermeki porontyban, ezzel teljesítjük szeretett Vezírünk parancsolatát.

Hát szabadna lennünk emiatt bármiféle rossz érzetünknek lenni?

2021. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még csak most lesz 4 éves a lányunk, nálunk nagyon erősen eltér a hozzáállás a féltéssel kapcsolatban. Pont tegnap volt emiatt egy kisebb vitánk, a férjem nem akarta kiengedni az udvarra, mert szerinte túlságosan fúj a szél... Szerintem ez nevetséges.

Persze, aggódik mindenki a gyerekéért, de nem lehet bezárni, ő is egy ember, tapasztalnia kell.

2021. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló gyermekkorunk volt.Nem bízom az emberekben épp ezért.A gyermekeimet féltem.Nehéz túltenni magam a gyermekkori traumákon (2 pedofil környékezett meg 1 azon napon,a szomszéd gyerekek(!!!) molesztáltak /ezt nem fejteném ki jobban/ és még sorolhatnám) a gyermek és fiatalkorom egy rakás sz.r volt amiből kigyógyultam aztán jöttek a gyerkőcök és a félelmeim ismét felerősödtek.Telefon mindenkinél van ha bármi baj van akkor megyünk.Reggel kísérem őket a suliba.Ha a nagyobbak egyedül jönnek haza egész úton telefonon beszélünk míg a kapuba érnek.A kisebbért felmegyek minden nap.Ők ismerik a félelmeimet elfogadják és társak benne.Hamarosan ballag a fiam a suliból arra már készülődök lelkileg.Szerencsére egy közeli gimnáziumot szemelt ki ahonnan minden nap hazajárhat.Szerencsésnek érzem magam mert nem csavargó típusok de persze ha szeretnének nem gátolom meg őket semmiben.Remélem nekik nem lesz részük annyi negatív élményben mint nekem.
2021. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!