Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért viselkedne...

Egyes emberek miért viselkednek ennyire érthetetlenül?

Figyelt kérdés

Szóval, elegem van már az olyan emberekből, akiknek az egyik tette üti a másikat. Most mondok egy konkrét példát, ami engem a napokban nagyon felidegesített:

Adott egy ismerősöm, én és egy lány, akit mind a ketten ki nem állhattunk a nevetséges és gyerekes viselkedése/megszólalásai és a velünk szembeni flegmasága miatt. Az az ismerősöm nem is olyan régen még nagyon csúnya jelzőkkel is illette ezt a leányzót, tényleg nekem az jött le a mondataiból, hogy a háta közepére se kívánja, ahogyan nyilván én se.

Aztán most, néhány nappal ezelőtt egy nagy vita alakult ki, amiben mind a hárman benne voltunk. Kiderült a lányról, akit nem kedveltünk, hogy az egyik barátjával egy mérgező kapcsolatban voltak már egy ideje.

Na, kedves ismerősöm, nem tudom pontosan mi történhetett közöttük a lánnyal, de egyik percről a másikra, teljesen jóba lettek, ezt figyeljétek: a csajszi amúgy letiltotta ismerősömet,DE ezt azzal magyarázta, hogy csak jóból, és ezt ismerősöm be is vette. Hogyan lehet valakit jóból letiltani? És most, hogy már jóban vannak, ismerősöm azzal magyarázza a lány viselkedését, hogy az a barátja vette rá. Hát igen, biztos bemászott a fejébe, és odasúgta neki: "legyél egy r@banc!"

Jó, ezzel az utolsó mondattal csak viccelek, de szerintetek ez normális viselkedés ismerősöm részéről? Először mindennek elhord valakit, hogyan milyen hülye, aztán meg már minden fasza, és mindent jól tett a csaj.



2021. ápr. 12. 14:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!