Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan történetek pl.:...

Van olyan történetek pl.: amire annyira nem vagytok büszkék hogy soha nem mondtál el senkinek és nem is fogsz? Még annak a személynek se akivel mindent is megbeszéltek?

Figyelt kérdés
De nem azért mert nem bízol meg benne vagy ilyesmi csak olyan kellemetlen vagy döbbenetes hogy még magadnak is fájdalmas mikor eszedbe jut.

2021. ápr. 12. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen van. Belülről szétrepeszt, de nincs bátorságom elmondani.
2021. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Le feküdtem az exem tesojaval. Vonzodunk egymáshoz de nem merünk többet akarni egymástól.


A volt főnökömmel elmentunk üzleti útra, meg a felesége otthon várta. Nem feküdtünk le csak petting volt. A nőnek is viszonya volt valakivel azért nem volt lelkiismeret furdalasunk.


Meg csaltam egyik volt barátomat 2x. Egyik pont az után történt amikor hazajottem tőle.


Kinyalt a kutyám. Többször is.

2021. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Undorító vagy utolsó 🤮
2021. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Nevelőanyummal többször ágyba bújtam.

Ha a nagyiéknál vagyunk folyton szaglászom a bugyijait,nyáron ha bikiniben látom, és náluk vagyunk bemegyek a fürdőbe és a bugyijaira fröcskölök.

20F

2021. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van
2021. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, bár a fentiekhez képest semmi gáz.

Egyszer egy cuki pasival leléptem a diszkóból és megtörtént.

Másik, amikor a tágabb baráti társaság egy tagjával elindultunk haza és nem értünk haza.

De egyszer se volt pasim akit megcsaltam volna, szóval maga az egyéjszakás nem gáz.

Megy egyszer buli után egy padon aludtam és idegenek keltettek fel, azt se tudtam mi van.

2021. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Vannak, kb. olyan gázak mint amiket leírtak az előttem válaszolók, akik le lettek pontozva.

Nem csak erkölcsileg gázak, de illegálisak is, tehát ide sem írom le.

2021. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!