Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Boltba be vagy kijövet általában megtalálnak a szegény emberek. Volt hogy egy nap három is. Az első kettőnek még adtam egy kis pénzt, de a többit már elküldöm, de attól még sajnálom őket, de ha mindenkinek adnék, akkor én miből éljek meg?

2021. ápr. 13. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Bp-en éhen is halnál, ha mindenkinek adnál pénzt, akivel útközben találkozol.
2021. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, te is ember vagy, ha a hajléktalanok nem bírják és nem azért kerültek ki, mert nincs lába pl, akkor elmegy dolgozni. Max olyannak adj, aki mondjuk keményen dolgozik de még az utcán van.
2021. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Ettől teljesen függetlenül vagy rossz.
2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
egyaltalan nem vagy rosz ember emiatt. sajnalom azokat akik tenyleg mar annyira betegek vagy serultek, hogy else tudnak menni dolgozni, sokszor en is szoktam nekik adni, de azok akik teljesen egeszsegesek es csak azert setalgatnak az utcakon es varjak az embereket mert neki nincsen kedve dolgozni, de azert jo lenne egy-ket dolog azokat pedig egyaltalan nem.
2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember, csak képviseled és számon tartod a saját igényeidet is.


Határozz meg egy napi/heti adakozási keretet, és adj annak addig a határig, aki kéri.


Ekkor a lelkiismereted is tiszta, mert adtál is, és nem lépsz túl a saját lehetőségeiden sem.

2021. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
35%

Azért rosszul érzed magad,ha nem mész be egy boltba vásárolni?


Ugyanolyan üzlet amit ők csinálnak, és most leginkább azokra az életerős urakra és hölgyekre gondolok, akiknek meg lenne a lehetőségük dolgozni.

2021. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Neki lehet több pénze van naponta mint neked!
2021. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell mondani semmit. Tovább mész. Egyre többen lesznek! Más a megoldás! Azt viszont nem fogadják el!
2021. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, csak józan eszednél vagy. Nem adhatsz oda minden egyes fillért. Mert akkor tényleg mi maradna neked, neked is fönn kell tartanod magad; esetleg ha nem egyedül laksz, pl van gyerek, nagymama, kutya, stb. akkor érted, jól jön még az a kicsi,amiket elszórnál másoknak.
2021. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked is megkell élned valamiből....
2021. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!