Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek hogy pokolra jutok,...

Félek hogy pokolra jutok, szerinted létezik?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem gondolkodni azon milyen ember is vagyok, és letargiába kerültem,mert szerintem rossz ember vagyok,és ha van pokol szerintem oda jutok.


8 évig folyamatosan erősen drogoztam,árultam,használtam stb

egy csomó embert megvertem, soknak maradandó sérülései lettek,amikért majdnem le is csuktak.

A nőkkel is úgy bántam mint a kutyákkal, csak szexre használtam őket,kihasználtam,bántottam őket...

A szüleim is nagyon jó lelkű emberek de folyamatosan csalódást okozok nekik, amikor drogoztam majdnem megőrültek,próbáltak lebeszélni mindig minden hülyeségről de én akkor is csináltam.


És vannak olyan bűneim amit le sem merek írni, annyira durva és szégyenlem magam miatta.


3 éve már nem csinálok semmit nem drogozok,nem verekszek,nem bántom nőket (mondjuk most nincs is).

De egyszerűen nem tudok szeretni,még sírni sem tudok ha valami rossz történik, komolyan mondom utálom magam, ha a szüleim közül halna meg valamelyik még megsiratni sem tudnám...egy lelketlen szörnyetegnek érzem magam.


Próbálom kiverni ezeket a dolgokat a fejemből, de este mindig előjönnek.

Neked mi a véleményed létezik szerinted pokol?? Hogy érzed magad jó ember vagy?


29f


2021. ápr. 13. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a keresztény pokolban nem igen hiszek, hanem inkább az újjászületésben...és a fent leírtak miatt elképzelhető, hogy egy 3. világbéli országba fogsz születni vagy olyan körülmények közé..
2021. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor igyekezz jó dolgokat tenni, hogy a mérleg serpenyője a jó irányba billenjen.


Ismered a tékozló fiú történetét?

2021. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik igen.De figyelj.Jó ember akarsz lenni?De tényleg?Akkor tegyél érte.

Menj el templomba,vegyél részt miséken.Gyónd meg a bűneidet.Isten MINDEN bűnt megbocsát.Kivéve egyet:amit nem gyónsz meg.Térj jó útra,biztos, hogy sikerülni fog.Ha 3 éve már nem csinálsz olyan rossz dolgokat akkor az első lépés már megvan.Hidd el, jobban leszel!Isten mindenkit szeret csak arra vár, hogy felé fordulj és segít neked hogy jó úton járj.Amikor másokkal teszel jót te leszel a legboldogabb.Tényleg csak rajtad múlik, mit választasz.Ha a jó utat,el fog múlni a félelmed mert tudod, hogy a mennybe fogsz jutni.Boldog leszel,örömteli élettel.Érte csak hinned kell.

Szívből kivánok sok sikert!:)

2021. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Karma létezik nem pokol, a jelenlegi életed is az előző életeid alapján kaptad. Ha sok rossz karmát halmozol, annál rosszabb lesz a következő megtestesülés.
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az a gond ezt a sok rossz karmát vissza fogod kapni. Pl lehet majd téged is megver egy erősebb. Lehet még ebben az életben de lehet majd a következőben. Nagyon sok jó cselekedettel tudnál ezeken a rossz karmakon enyhíteni esetleg. Nézz utánna ennek az egésznek mert amíg nem vilagosodsz meg, addig újjá fogsz születni folyamatosan.
2021. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 13. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre CSAK ezen a gyökér fórumon lehet 100% választ kapni és sehol másutt.

Ajánlom még a Nők Lapja fórumot. Na az még egy IQ kaszinó szintén.

2021. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek a pokolban, mert keresztény vagyok. Egyébként teljesen mindegy, hogy miben hiszel, ha ezek a dolgok nyomják a lelkiismereted, vagy csak simán nyomasztak, akkor találj valahogy magadnak feloldozást, és változz meg. Akár gyónd meg egy papnak, akár próbáld jó dolgokkal kompenzálni, bármi is legyen, rendezd ezeket a múltbeli dolgait, és térj jobb útra. Nekem is vannak bűneim, egyébként se nem jó se nem rossz vagyok, de a pokolhoz ez is elég, így nekem is van min változtatni.
2021. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!