Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik azon hőzöngenek, hogy...

Akik azon hőzöngenek, hogy véglegesen korlátozzák le a külföldi utazást és a rendezvényeket, azokból igazából az irigység beszél?

Figyelt kérdés

Hogy máshonnan idézzek kommentet:


"Időszerű lenne az is, hogy ne mászkáljunk fél kontinenst azért, hogy 2 hülye tárgyalni tudjon, van már internet mindenhol. Alapvetően ennek az egésznek az emberiség arcából kéne visszavegyen, és változnia kellene. De látom egyesek a régi módszert sírják vissza, ami ide vezetett. Bravó!"


"Szeretnél 10évente ilyet? Oké, látom szereted azt, hogy döglenek az emberek, félnek, bekell zárni országokat, és önteni a pénzt a védekezésbe. Mindezt azért, hogy te Gipsz Jakab évente 3x elmehess a tengerhez, 5m2-en ihass a többi részeg fsszal, meg hasonló dolgok. Éljen a hülye világ, éljenek a vírusok!"


Nem lehet, hogy itt igazából az irigység a mozgatórugó? Szerintem az ilyenek már a vírus előtt is halálba kívánták a szomszédot meg a kollégát, akik külföldre utazgatnak, miközben ő még a megyehatárt is alig hagyhatja el, ők fesztiválokra járnak, ő meg még egy klubbulit se engedhet meg magának. És gondolom, a jelen világhelyzet okoz nekik egyfajta pillanatnyi kielégülést, mert most végre nem csak az ő tehenük döglik, hanem mindenkié az utcából.

Ti hogy gondoljátok?



2021. ápr. 14. 06:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Először ott kellene kezdeni,hogy egyáltalán miért vannak korlátozások.A vírus miatt?
2021. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
99%

Annyira leuralja a vírus a közbeszédet, hogy az emberek elvesztették a realitás erzéküket evvel kapcsolatban. Nem csoda, már több mint egy éve nincs másról szó csak a koronavírusról. Eközben vannak emberek akik látványosan magasról tesznek az egészre, és provokálják azokat akik tényleg komolyan veszik és mindent megtesznek a vedekezésért. Ez rohadt frusztráló igaz. Az ilyen emberek torkának szoktak neki esni, és ebben semmi meglepő.

Na de átbillentünk egy teljesen agyament oldalra mint a fent említett idézetben is van. Vagy, hogy az emberek kiülnek a parkba napozni és vérben forgó szemekkel ocsarolják őket. A média meg teszi alájuk a lovat, helikopterekkel figyelik a napozó tömegeket. Sose látott kattintashullamot produkálnak kommentszekció meg csak úgy pörög. Ez vezetett ide ezért lett ilyen szélsőséges meg a józanul gondolkodni tudó mindig higgatt emberek álláspontja is.

2021. ápr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Evvel... De kibszott idegesítő ez a - egyébként nem létező! - szó!

Egyébként igazad van! A Retekklubnak is ez a fő szórakozása, hogy kamerával járják a parkokat, köztereket, és azt figyelik, kin nincsen maszk...

A szabadban amúgysem terjed semmilyen vírus!

2021. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%
Arról is beszélhetnénk hányan üznek sportot a magyarkodásból, aztán mégis külföldre mennek nyaralni és ezt is úgy hogy minden közösségi oldalon 100 kép róla azonnal mikor még ki se pakoltak. Szóval nem az irigység beszél, hanem az a magatartás amit művelnek az ilyenek, aztán persze a vírust is hozzák mint tavaly.
2021. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3: [link]
2021. ápr. 14. 07:28
 6/32 A kérdező kommentje:
4: Mit értesz magyarkodás alatt? Mert aki külföldre megy nyaralni, az szerinted nem lehet igaz magyar?
2021. ápr. 14. 07:29
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
szerintem azok az emberek nem mennek sehova, nincs ilyen igényük és az a normális szerintük, ha más is ezt teszi. Vagyis fejben van baj.
2021. ápr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Részben igaz, részben azok az emberek puffognak- szerintem jogosan -, akik arra hívnák fel a figyeltek, hogy a Földünket már rendesen széjjel csesztük.

És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne akarjunk utazni és nyaralni és fesztiválozni.

2021. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7: Olvastam én már olyan kommenteket is, hogy alapjában véve fölösleges otthonról kimozdulni, mert ott is nagyon jól elfoglalja magát az ember, meg különben is a net miatt már minden házhoz megy.
2021. ápr. 14. 07:36
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
kérdező: kíváncsi vagyok, hogy aki olyat ír, annak milyen volt az élete és milyen a jelenlegi. Mert, ha pl rendszeresen járnak át hozzá barátok, vagy ő jár át, az megint más kérdés. De pl, aki ingerszegényen él, mert nincs lehetősége barátokkal/rokonokkal találkozni, az mindjárt másképp áll a dologhoz. Illetve akinek előtte sem volt igénye kirándulásra, szórakozásra stb, annak ezután sem lesz. Vannak azok a típusok, akik életük végéig elvannak számítógépes játékokkal, meg filmekkel. Ismerek én is ilyet. Pár éve azt mondta nekem, hogy ha tehetné soha ki sem tenné a lábát otthonról.
2021. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!