Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy valakinek...

Az normális hogy valakinek rossz az élete és a tetovalasokba menekül abban keres vigaszt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nézd meg Oláh Ibolyát.
2021. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durván
2021. ápr. 14. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás mögé, ha sokat varrat, akkor elbújik az illető, el akar rejtőzni.
2021. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csináltatni tetoválást, és ,,elbújhatsz" mögötte, de a problémád ugyanúgy fenn fog állni. Szóval az hogy szétvarratod az agyad is nem fog segíteni egy fikarcnyit sem. Fel kellene mérni hogy mi a gond, meg kellene nézni, hogy meg tudsz-e egyedül birkózni vele, és ha nem, akkor segítséget kérni szakembertől.
2021. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ha menekülnöd kell az élet elől akármibe, az soha nem normális.
2021. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme nincs, a tetoválások csak egy dolog, nem fogják megoldani senki problémáit. Nekem most már jó életem van és szeretem a tetoválásokat, nekem is van egy csomó és persze örül nekik az ember, de semmilyen problémára nem jelentenek megoldást - kivéve ha mondjuk olyan heget takarnak el vele, ami egy traumatikus dologra emlékezteti az illetőt, na ebben az esetben el tudom képzelni, hogy nagy hatása legyen.
2021. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a tetoválás pont, hogy emlékeztet.
2021. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!