Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki hasonlóan? (Akinek...

Van valaki hasonlóan? (Akinek nem esik jól, ha közelednek felé)

Figyelt kérdés
A közeledést úgy értem, hogy ha tetszel valakinek. A baráti közeledéssel nincs bajom. Igaz nem sokszor volt ilyen szituáció, és elég nehéz elképzelni is, hogy valakinek tényleg tetszek. De nekem ez az egész nem fekszik. Már a flörtölés sem. Egyrészt ahogy az előbb írtam, nem tudom elképzelni, hogy tényleg megtetszettem neki, és ezért azt hiszem, hogy udvariasságból csinálja. Vagy hogy csak szórakozni akar velem. De még ha komolyan gondolja is, akkor is kellemetlen érzés. Rosszul esik. Fogalmam sincs miért ilyen rossz érzés, de az. Van aki hasonlóan éli meg?

2021. ápr. 14. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele.

Suliban "ciki" gyereknek számítottam, a nálam idősebb fiúk párszor szórakoztak ezzel, hogy elkezdtek szépeket mondani nekem, aztán kiröhögtek. Annak már 20 éve, de továbbra se tudom komolyan venni ha valaki a semmiből elkezdi adni a szépet, nekem akkor egyértelmű hogy csak szórakozik velem.

2021. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok hasonlóban. Én szeretném, ha valaki mellettem-, a közelemben lenne ellentétes nemű, de valahogy mindig elmarom magam mellől. Ha meg nincs mellettem, akkor meg hiányzik.

Nem tudok mit kezdeni én sem a közeledéssel, elflegmázom inkább a dolgokat.

2021. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!