Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így, hogy már több hónapja...

Így, hogy már több hónapja megy az oltakozás, hogy álltok ezzel kapcsolatban, beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Már jó ideje regisztráltam, és már meg is kaptam az első, vagy mindkét oltást.
Már jó ideje regisztráltam, várok a soromra.
Korábban szkeptikus voltam az oltásokkal kapcsolatban, de azóta nőtt a bizalmam, és regisztráltam, várom az oltást, vagy már kaptam is.
Korábban jó ötletnek tartottam az oltást, de az újabb hírek elbizonytalanítottak (pl. vérrögképződés) így már nem oltatom be magam mégsem.
Csak azért fogom magamat beoltatni, hogy utána mehessek külföldre, vagy olyan helyekre, aminél lehet, hogy lesznek előjogok az oltottaknak.
Nem tervezem magamat beoltani, de ha túl sok mindenben érne hátrány az oltás hiánya miatt, akkor lehet beadom a derekam.
Lehet beoltatom magam, de még kivárok, hogy a környezetemben hogyan reagál mások szervezete az oltásra.
Semmiképpen sem fogom magamat beoltani.
Egyéb verzió, leírom kommentben.
63 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem!
2021. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Naná!
2021. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem regisztráltam, de egészségügyi szakos hallgatóként már megkaptam az oltást. Szerintem alapvető kötelességünk megtenni a tőlünk telhetőt, hogy ne adjunk át semmit a (leendő) betegeinknek (meg úgy egyébként másoknak sem).
2021. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Hezitálok. Az ok: ha behívnak nincs idő a tesztelésre, ha ráoltják úgy, hogy már ott van bennem... hát nem vagyok tőle nyugodt.
2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Támogatom az oltást, szerintem a legjobb ami mellé megy, vagy amit be se adnak
2021. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
#3 Nem arról volt szó, hogy ha megkapod az oltást ugyan úgy tovább adhatod a vírust?🙄
2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!