Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudjak nemet mondani? 20/F

Hogy tudjak nemet mondani? 20/F

Figyelt kérdés
Nem nagyon van önbizalmam, elég határozatlan is vagyok. Nehezen mondok nemet is inkább csak így mondom hogy nem nagyon akarom de azt így hogy kész nem azt nem tudom. Munkában is, mindenre rábeszélnek amibe nem vagyok biztos hogy egy másik területét a munkáknak csináljam meg húzom a szám de mindig az e vége hogy megcsinálom és igazából annyira nincs is ellenemre meg a végén mindig jó viszont valamiért nem tudom így határozottan az érdekem képviselni túl szelíd vagyok nem sok határozottsággal.
2021. ápr. 14. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

ööö... mondjuk mondd azt, hogy nem.


Nem bonyolultabb ennél.

2021. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
figyu.....ha mindig igent mondasz az emberek ezt kifogják használni! (tapasztalat). Ha túl kedves vagy velük és mindent megengedsz csak baj lesz! Mutasd meg nekik te igenis erős vagy és ha valamit nem akarsz/nem tetszik mondj nemet! Mutasd meg nekik hogy ezzel az emberrel nem lehet játszani
2021. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!