Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a kanadaiak?

Milyenek a kanadaiak?

Figyelt kérdés
Nagy általánosságban?Magyarokhoz hogy viszonyulnak?Milyen Kanada?

2021. ápr. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nagyon kedvesek, befogadóak, segítőkészek.
2021. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik családtag testvére kanadai nőt vett el, és jól kijönnek, voltak is náluk látogatóba, nyitottak, nem vagyunk egymásnak idegenek, viszont ott több típusú ember él, ott viszont embere válogatja ki milyen.

Sajnos a cigányok kicsit lehúzzák a magyarok megítélését, de nem ez alapján ítélnek, lehet velük erről beszélni, és megértik majd hogy azok csak a kisebbséget képviselik, és nem az országot.

2021. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

2016-ban utaztam Kanadaba (Toronto + Niagara), egyedul mentem. Nekem jo elmenyeim vannak az emberekkel:

- repulorol leszallas utan metroval mentem a szallodaba. A metron megszolitott egy no: latta a taskamon a repulos cetlit, es neki nagyon fontos, hogy jol erezzem magam itt. Meg a teloszamat is megadta, hivjam, ha szuksegem van segitsegre (en is no vagyok, nem felszedni akart)

- egyik nap setaltam vissza egy totol. Egy auto megallt, hogy szivesen elvisznek. Mi magyarok azonnal rosszra gondolunk, de itt nagyon erzodott, hogy segiteni akar. Nem fogadtam el amugy :)

- volt olyan, hogy a tomott buszon voltam, es a sofor elkezdett viccelodni :)

- a buszon az emberek normalisak: elso ajton szallnak fel, hataon le, es nem tulekednek

- a szallodaban is a reggelinel mindig volt kivel beszelgetni

- Niagaranal egy vendeghazban laktam, egyik este amerikaiak jottek. Reggel tok jot beszelgettunk (tudom, ok nem kanadiaik)

Nekem nagyon jo emlekeim vannak errol az utrol. Amikor par evvel kesobb egy kulfoldi osztondijat palyaztam, Kanadaba akartam visszamenni. Egy csomo embert megkerestem, es 90%-uk valaszolt, hogy szivesen latna :)

2021. ápr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3

"2016-ban...."..."amikor pár évvel később"...


Elindult a Kanadába toborzás?(hitelesen, ékezet nélkül, ugye)

2021. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Csak tudnam, miert ilyen hitetlenek az emberek :)))

2016-ban nyaralas celjabol mentem ki. 2018-ban (“par evvel kesobb”) palyaztam meg egy kutatoi osztondijat, amit a magyar allam finansziroz. Keress ra: Magyar Allami Eotvos Osztondij. A kutatoi/akademiai szferarol beszelunk, es itt megszokott a 4-12 honapos kulfoldi kutatas. Mint irtam, szivesen fogadtak volna Kanadaban, de ezt modositanom kellett. Az osztondijat elnyertem, vegul Angliaba mentem par honapra.

Ha tovabbra sem hiszed, irj privatot, es tovabb meselem a tortenetet, ez viszont mar nem tartozik ehhez a kerdeshez :)

3-as voltam

2021. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5

Az pont 2 -azaz két- év. Nem PÁR év.


Nem érdekel; ékezet nélkül író ember semmit sem ér.

2021. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!