Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a privátban...

Mi a véleményetek a privátban trágárkodókról?

Figyelt kérdés
Akik nyilvánosan nem merik leírni a trágár megnyilvánulásukat, ezért sunyi módon privát üzenetet írnak ocsmány szövegekkel.
2021. ápr. 14. 22:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Én miattuk itt már minden privát üzenetet olvasás nélkül törlök.

Amit meg korábban megnyitottam, és ronda szöveg, azt kifotózva küldtem a moderátornak e-mailben.

2021. ápr. 14. 22:13
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az ilyenek igencsak sajnálatra méltó lények, a moderátorok letiltják öket, ha jelented.

Emiatt nem nézni meg a privát üzeneteket szerintem nem jó ötlet, a többség nem ilyeneket ír. Legalább is nálam legalább 10-15 normális üzenetre jut egy-egy problémás.

2021. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én sajnos többe is belefutottam és nagyon rosszul estek ezek a levelek. :( Tudom, hogy így normális emberek leveleit sem kapom meg sajnos ha egyből törlök minden bejövőt.
2021. ápr. 14. 22:22
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
A privátban trágárkodóknak van egy oka, hogy miért csinálják. Nem az a lényeg, hogy ők mit írnak, hanem az, hogy mire válaszolnak és az mit váltott ki bennük. Az indulat kifejezése a trágárság. Ha visszafejted, hogy amire reagáltak, az milyen okból válthatott ki náluk indulatot, megérted, a lényeget. Nem az a lényeg, hogy a te jó édes női felmenőd, ingyen is lecumizna-e engem, vagy csak pénzért, hogy tudjon neked vajas zsemlét venni, hanem az, hogy ezt vajon miért írtam? Ugye? Most mit érzel? Mennyivel másabb ez, mint amikor valaki privátban közli ezt veled, hangyapénisznyit erősebb stílusban és látszólagos ok nélkül?
2021. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én ki szoktam kopizni ide kintre a nyilvános hozzászólásokba, hogy ezt kaptam tőle privátban. Egy kettő még hápogott egy második, felháborodott privátot is, de azt is kitettem persze :-)
2021. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem jött még ilyen üzenet. Max perverzek találnak meg, akikkel érdekes módon néha egész jól elbeszélgetünk :D Amelyik kutya ugat, az nem harap. Törékeny emberi lények vagyunk mind, aki durva, az sem feltétlenül mindig olyan, talán csak beütött a krach és ezért áll le másokat pocskondiázni. Ilyenkor segíthet, ha különösen kedves és megértő vagy velük, egyből elcsodálkoznak, és visszavesznek a stílusból.


Üdv,

Egy ügyfélszolgálati ügyintéző :D

2021. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5: Én is csináltam ilyet korábban, de az én kommentem lett törölve, mert nem szabad kiírni névvel az üzenetet.


#6: Hú le a kalappal. Én nem bírnám. Normálisan beszélek és viselkedek személyesen is mindenkivel. Neten is. Nem szoktam kötekedni se.


Ja a perverzek sem jobbak priviben.

2021. ápr. 14. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Hogy az a jó k.... ja várj, ez nem privát...


Amúgy nemtudom, még egy ilyen üzit se kaptam (na majd most) :D

2021. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem esnek rosszul, törlés, tiltás és már el is felejtettem. Egyre nagyobb arányban vannak nálam a normális privátok ennek köszönhetően.
2021. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Néha akad egy-egy bunkó, de ritkán. Azokat törlöm és tiltom, nem foglalkozom többet velük.
2021. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!