Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy hóbort...

Miért ilyen nagy hóbort fullos nőknél a traveladdiction? Csak nekem túlzás, hogy valaki évi 3-6x külföldön van?

Figyelt kérdés
Nem irigységből, de hasznosabban is el lehetne tölteni az időt. És ahogy minden képen egyedül pózolnak, félelmetes. Akkor is, ha párjuk van.
2021. ápr. 14. 22:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Uncsi
2021. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
Magamutogatók, nem kíváncsi rájuk a kutya sem.
2021. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Tök jó lenne. Földrajzórán emlékszem, lapozgattam az atlaszt, és nézegettem, milyen szép a világ, mennyi helyre el kéne menni.
2021. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
2: de nagyon is, a több száz követőből legalább 100 biztos ír nekik hogy randizzunk, csak válogatósak
2021. ápr. 14. 22:25
 5/30 anonim válasza:
72%
Személy szerint az utazás a leghasznosabb. Inkább költöm a pénzem élmények szerzésére, minthogy fullos kocsit, vagy egy új ruhát vegyek. Ha meghalok az ingóságaimat nem tudom magammal vinni, de az emlékeim mindig velem lesznek és tudok majd miről mesélni. 22/L
2021. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Amikor még lehetett utazni, én is évente 5x kb azért kijutottam külföldre.

Bár én sosem posztoltam rola, max insta sztoriba.


Viszont már én is úgy érzem, H baromi unalmas, H mki ekkora nagy utazgatos, közben rohadtul nem is azok. Vizparton vagy étteremben fotozkodnak, de sztem maga a helyet ahol vannak körbe se nézik, csak egésznap fotozgatjak magukat, hogy az insta követők irigykedjenek.

Iszonyatosan káros , ami csinálnak magukra és az átlag ember számára is.

2021. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Kb. amit 6os kifejtett. Egy gumi világban élnek, amiben ismeretlen embereket kell elkápráztatniuk azért hogy meglegyen az önbizalmuk. Én is szeretek utazni, de sehol nem reklámozom hogy hú de traveladdict vagyok.
2021. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7: mondjuk ettől még az vagy, csak nem tudjuk rólad :D szóval ugyanott vagy. nyilván ha több emberről tudnám többről lenne ez a véleményem. Van olyan férfi ismerősöm, aki 12 hónap alatt 13x volt valahol, kb. 10 külföld és emellett még két fesztivál, talán vidékre is letolta a képét. Ezt sem tartom egészségesnek, mondjuk csak fb-on posztolt róla a haveroknak.
2021. ápr. 14. 23:04
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lenne egészséges sokat utazni? A világ egyik legjobb dolga, nem kell hozzá sok pénz (nem csak drága hotelek meg puccos nyaralások léteznek) és életre szóló élmény. Sokkal jobb, mint kütyüket meg tárgyakat halmozni vagy havonta ruhát venni például. Nyilván a kényszeres posztolgatás ás magamutogatás mindenkitől gáz, de az utazás egyáltalán nem az.
2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem Magyarországon élek (csak azért írom, hátha relevánsnak tartod), évente többször is utazok külföldre mint hat alkalom. Az év jelentős részét más országban töltöm, mint ahol alapvetően élek. Részben ezért is érint különösen rosszul a vírus.


Szerintem az utazás az egyik leghasznosabb és legértelmesebb dolog, már ha tudja az ember, hogy mit csinál. Kamaszként a külföldi nyelvtanfolyamok nyáron és az Erasmus+ utak nagyon sokat segítettek nem csak tanulmányi szempontból, de önmagam megismerésében is - tudom, elcsépelten hangzik.


A külföldi utazásaim nagy része az a tipikusan hátizsákos utazás, ami inkább szól városnézésről, extrém dolgokról (canyoning, búvárkodás) és természetjárásról, mint arról, hogy egy tengerparti étteremben eszek valami egzotikus halat. Utóbbi számomra nagyon unalmas lenne, de nem érzem úgy, hogy őket is el kéne ítélni bármi miatt. Mindenkinek más a szórakozás, hiszen más igényei és lehetőségei vannak.


Egyrészt azért is utazok sokat, mert meghívnak magukhoz a külföldi barátaim, akikkel csak évente, pár évente tudok személyesen találkozni, így ha adódik az alkalom, akkor ki kell használni. Másrészt szeretem az önkéntes programokat, amikkel nem csak segíthet az ember, de életre szóló élményekkel gazdagszik. Utóbbit pedig az egyik legfontosabbnak tartom az életemben. Ha valakit érdekel, az alábbi oldalakat tudom ajánlani:

[link]

[link]

[link]


Általában a párommal utazok, néha családdal vagy barátokkal. A barátom szokott képeken szerepelni, de mivel a visszahúzódóbb fajta, viszonylag kevés olyan kerül fel, amin ő is rajta van. Vannak ismerkedők (bár nem értem miért, amikor azért ha legalább öt képet megnéz, hamar lejön, hogy van párom), de őket általában válasz nélkül tiltom. Eleve nem szeretem az ilyet, mert az Instagram (egyedüli hely, amit használok is) nem ismerkedésre van.


Mindkettőnknek olyan munkája van, ami nem helyhez kötött, így ez sem okoz problémát - akkor pedig miért ne utazhatnánk? Miért ne fedezhetnénk fel új helyeket és kultúrákat?


Semmi problémát nem látok azzal, ha valakit nem érdekel az utazás, ahogyan azzal sem, ha valakit igen, történjen az bármilyen formában. Azt viszont nem értem, hogy miért kell rossz véleménnyel lenni róluk, ahogy azt sem, hogy mégis hogy hiheted azt, hogy te jobban tudod, mi a hasznos időtöltés. Más életek, más célok.

27/N

2021. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!