Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet vissza szólni egy...

Mit lehet vissza szólni egy olyan embernek, aki nem látja a saját maga tulajdonságát és úgy azért szól le másokat, amiben ő ugyan úgy hülye?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban aki minden lehetséges alkalommal beszól, h de hülye vagyok. Ez még oké ez nem érdekel. De az már inkább, h ő ugyan azt csinálja ő ugyan abban hülye, mint én, mégis beszólogat? 😆

És én ezzel már nem tudok mit kezdeni, ha szóváteszem lehazudtól, mert nem látja magát.


Vki help me pls.😅


2021. ápr. 15. 14:35
 1/10 anonim válasza:
"Folytál volna inkább a lepedőre..."
2021. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd ezt neki:


"Köszönöm hogy megláttad a szememben a szálkát, de nézz bele a sajátodba, mert abból kilóg a gerenda!"

2021. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Minden tudatlan ember boldogságban szenved
2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Felméred a szemeddel, majd gúnyos, lenéző pillantás kíséretében ignorálod. A lányok sokkal érzékenyebbek a külsejükre, muszáj lentről-fel végigmérni, hogy szarul érezze magát. Ha még gonoszabb akarsz lenni, akkor egy konkrét testrészére is fókuszálhatsz. Pl.ha vastagabb a combja, akkor a szemeddel ott többet időzöl és kuncoghatsz is mellé. Lehet nem fog látszódni rajta, de garantáltan rosszul fogja magát érezni. Minden egyes találkozásnál gúnyosan a képébe is vigyoroghatsz, tudja hol a helye.
2021. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja aztán megszól,h mit nézem őt így, én sokkal csövesebbűl nézek ki 😆 amúgy meg benne nincs semmi nőiessék. Nem érdekli a kinézete, ha meg érdekelné nem szólt volna le azért is engem. 😅


Így online még vissza szólok, de élőben nem fogok so marad a nézés és kibeszélés a barátnőmmel mikor ott van 😆 ezt ignorálta, de az meg nem az ő stílusa. Ha baja van felszólal. Olyam bőhöm nagy állat, külsőre ló teste,feje van neki megy mindenkinek, ha úgy látja jónak.

2021. ápr. 15. 16:31
 6/10 anonim válasza:
Akkor mondd azt neki, higy néha az eszedet is kéne használnod a böszme durung betonpillangó tested helyett
2021. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így akkor főleg csak ki kell röhögni meg ignorálni. Gondolom nincsen sok barátja, ronda is, bunkó is, hülye is. A hulladéknak a véleményére sosem adunk, ezt tanuld meg.
2021. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Népszerű. Legalább is sztem azért vannak vele, mert nem mernek kiállni vele szemben. Élvezik mikor beszologat másoknak.
2021. ápr. 15. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
"Most ugye magadra ismertél?"
2021. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem ismeri magát 🥺

Ugye hogy menthetetlen?😅

2021. ápr. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!