Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon Molnár Krisztiánnak mi...

Vajon Molnár Krisztiánnak mi lehet rá a motivációja, hogy éljen?

Figyelt kérdés

Néha bele-bele nézegetek a videóiba. Egy ideig sajnáltam, de tegnap tett fel egy kommentekre reagálós videót, ami után már csak azt tudom mondani hogy úgy kell neki.

Kérdezték hogy tud-e főzni. Azt mondta nem, de nem is fog megtanulni mert bonyolult és neki ahhoz nincs türelme.

Valaki kérdezte, hogy tervezi-e lerakni a jogsit, de az volt rá a válasza, hogy áhhh, ahhoz túl buta, úgyhogy meg se próbálja. Vágya hogy legyen egy BMW-je, de ahhoz meg is kéne mozdulni úgyhogy inkább nem kell.

Sokszor mondja azt is hogy vágyik rá hogy legyen barátnője, de annyira azért nem, hogy a cél érdekében lefogyjon és néha kimozduljon otthonról. Olyat szeretne aki elfogadja úgy ahogy van. De könyörgöm, hány lány fog bekopogtatni az ajtón hogy "itt vagyok, én elfogadlak, szívesen megismernélek".

Azt hogy tanuljon, vagy dolgozzon, elutasítja és ebben akárhányan próbálják jobb belátásra bírni, lehetetlen.

Néhány nappal ezelőtti videójában meg sajnáltatta magát hogy depressziós. De basszus, hogy ne lenne az, mikor semmi célja az életben és nem is próbál kitűzni. Legalább 10 éve mást se csinál mint naphosszat a gép előtt ücsörög, persze hogy egy idő után bele lehet unni.



2021. ápr. 15. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mentálisan sérült, tehát nem egészen fogja fel a helyzetet...
2021. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

"Legalább 10 éve mást se csinál mint naphosszat a gép előtt ücsörög"

Szóval ő már azelőtt nyomta a #maradjotthon-t mielőtt az menő lett volna.

2021. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi lovettát hoz össze ezzel a disznólkodással? már rendes melóval se hoz össze ennyit.
2021. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

egyébként nem kell M Krisztiánnak lenni ahhoz hogy nulla motiváció legyen az élethez. Itt vagyok én se nem fiatal se nem öreg (32) diplomás dolgozó ember és NULLA motivációm van.

MIért ? Mert rájöttem, a melóm csak arra elég hogy hónaptól hónapra kihúzzam egyről a kettőre SOHA nem jutok belőle, család eleve kizárt -magamat is alig tartom el.

Tessék. És nem vagyok M krisztián.

2021. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

#4

Csinálj te is beb.szós live-ot oszt megoldódnak az anyagi gondjaid :D

2021. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez így megy miért van sokszázezres munkanélküli, és 1,1 millió minimálbéres ebben a trágya országban ? hm?
2021. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bebaszós live
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény teljesen más dimenzióban él, mint egy átlagember, gyerekes, nem felnőtt a viselkedése, ami szerinte számára jó. Ő ilyen.
2021. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

havi 20k-t kap segélyt, a többi dolgot a szülei fizetik

már nem csinál bebaszós lájvokat, onnan nem jön pénz

youtube bevétele sincs szerintem, mert a sokfeliratkozós csatornáját ellopták

2021. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Már évek óta nincs szociális segély, főleg neki.

Mivel egy háztartásban él a szüleivel, a jövedelmük meghaladja az x értéket...


Régen se keresett sokat, kb 1millió forintot húzott össze 4-5 év alatt amíg aktív volt, ebbe bele számolom a csarnitól kapott gamer gépet és a többi adomány cuccot is, tehát kpban jóval kevesebb az összeg.


A yt csatornájából alig volt bevétel, mert amíg megvolt a nagy csatornája folyamatosan elba.szta a bevétel szerzést :D


Erősen cukros, pár éve már levágták az egyik lábujját is, talán mostanában fogyott kb 10-15 kilót, de attól még nem lesz jobb a helyzet.


Már rég megszeretne halni, csak lusta, béna, gyáva, az öngyilkossághoz, ezért van életben még, amúgy a faterja is megmondta neki hogy ő eltartja, de akkor ne számítson hosszú életre...no komment.

2021. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!