Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy vadidegen csaj megszólí...

Ha egy vadidegen csaj megszólít minden előzmény nélkül az utcán, hogy hűű de tök jó hajad van, de nem áll meg megy is tovább, akkor az ismerkedési kísérlet vagy mi volt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet úgy ismerkedni, hogy meg se áll? Fussak utána és kapjam el?
2021. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez az. de akkor mi volt a szándéka? mit gondolt mit reagálok? Mire észbe kaptam már rég eltalpalt.
2021. ápr. 15. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik csak szimplán jószándékból megdícsérik a másikat. Vannak amúgy ilyen "challenge"-ek, hogy ha nehezen nyitsz mások felé, nehezen kezdeményezel beszélgetést idegenekkel, akkor kezdj el minden nap megdícsérni valakit valami miatt.
2021. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem én voltam az aki elrohant... így pöttyet nehéz beszélgetni
2021. ápr. 15. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért te sem vagy semmi, hogy ahelyett, hogy utána mentél volna, most itt nyafogsz róla Gy.k.-n. 😄
2021. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Irónia
2021. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tepfal ***** válasza:
100%
Ha látok valamit, ami nagyon tetszik, én is megdicsérem. Ez nem azt jelenti, hogy a világon bármit is akarnék az embertől, csak hogy tetszik a haja/ruhája/könyv, amit olvas, stb. Az, hogy nem állt meg, azt jelentheti, hogy erről volt szó: tetszett neki a hajad, ezt el akarta mondani, hogy jobban érezd magad, de nem akart ismerkedni.
2021. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én soha a büdös életben nem merném venni az "arcot" hogy egy vadidegen bármijét is dicsérgessem.

És ha az illető rámtapad és le se tudom vakarni magamról?

Én soha nem mernék egy vadidegennek odaszólni hogy de jó az akármid.

2021. ápr. 15. 18:18
 9/10 Tepfal ***** válasza:

Ezért is írtam le a válaszom, mert én is tapasztaltam már, hogy mások ezt a viselkedést furcsának tarthatják. Én mindig is ilyen voltam, de Spanyolországban erősödött meg bennem ez még jobban, ott sok helyen ez teljesen megszokott ismeretlenek között is.


"És ha az illető rámtapad és le se tudom vakarni magamról?"

Miért tapadnék rád? Pontosan ezért pl. én sem állok le egy ilyen komment után, hogy egyértelmű legyen, hogy ezt nem azért mondom, mert bármit is akarnék, csak egyszerűen tényleg nagyon tetszik valami, és ezt ki akartam fejezni. Én személyesen mindig örülök az ilyen kommenteknek, mert ez egy pozitív megerősítés. Szerintem ettől nagyon más az, amit "catcallingnak" hívnak angolul, amikor szexuális tartalmú, bármilyen módon megalázó, vagy erőszakos kommenteket tesznek - ilyet soha nem tennék. De egyébként nem értem, miért ne lehetne barátságosnak lenni az emberekkel. Én pl. buszmegállóban is szeretek beszélgetni más (ismeretlen) utasokkal, ha sokat kell várni. És tökre oké azt mondani, hogy ne haragudj, nincs kedvem beszélgetni, szeretnék zenét hallgatni/olvasni/telefonozni, vagy csak egyszerűen nincs kedvem és kész. Én egy olyan világért dolgozom, ahol oké kulturáltan megszólítani idegeneket, de tiszteletben tartjuk azt, ha a másik valamit bármilyen oknál fogva nem szeretne.

2021. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg jó volt a hajad és bókolt. Egyszer egy csajszinak baromi jó színe volt a hajának és én is megdícsértem. Szegény azt se tudta mi van mert nem szoktak neki idegen lányok bókolni :D
2021. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!