Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tudta hogy a nőknek...

Más is tudta hogy a nőknek természetes a hasznàlt ( illatos ) bugyijukat árulni ?

Figyelt kérdés

Olyanoknak is akikről még véletlenül se gondolnánk?

Én megmondom őszintén nagyon meglepődtem !!!



2021. ápr. 15. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell, minden tiszta a 8-as válaszod alapján.
2021. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Köszi az ötletet.:D
2021. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Én amennyit szenvedtem a munkahelyemen a pszichopata főnököm miatt, komolyan mondom, semmilyen lelkiválságot nem okozna, ha abból élhetnék, hogy eladom a bugyijaimat. Az tart vissza, hogy ezekkel a szerencsétlenekkel találkoznom kéne ahhoz, hogy átvegyem tőlük a pénzt, de számlaszámot se mernék ezeknek megadni, se postázni, hogy aztán megtudják a lakcímemet. Marad a pszichopata főnököm, aki amúgy szerintem semmivel se jobb náluk.
2021. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
52%
4/15 Ott a pont
2021. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
52%

Én is! Nem olyan sok nő csinál ilyet :)

Tőlem kértek már olyan bugyit is, amibe kaka/pisi/mensifolt volt, vagy olyat amibe beleélveztem, és még nedvesen becsomagoltam, elküldtem. Így kérte :D Sőt olyan is volt, hogy dugjam fel, majd köpjek rá. Érdekes világot élünk. Az említett bugyiért elég szépen fizetett az Úr.

2022. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18-as! megerősitem! Ilyen extrákat tőlem is kértek. Na persze igy egy kicsit drágább volt! De végülis egy 800 forintos bugyiért 10 ezret kapni... és a pénznek nincs szaga. :-)
2022. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni hogy tényleg léteznek ilyen igénytelen, szakadék nők, vagy a felettem kommentelők csak magukat nőknek kiadó incel pasik akikből rengeteg van itt a gyk-n. De valszeg utóbbi.
2022. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

20-as, ha az ilyen nők "szakadékok", akkor milyenek azok a férfiak, akik megveszik a mensis, kakis bugyikat? Erről miért nem írsz?

Létező jelenség, mert hatalmas kereslet van rá, sok a perverz.

Tisztelettel

2022. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21, a férfiakon valahogy már meg sem lepődöm, róluk azért nem írtam... Egyrészt. Másrészt meg ez a kérdés nem is róluk íródott, hanem az ilyen nőkről.
2022. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Jogos :)
2022. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!