Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legérettebb mondat/...

Mi a legérettebb mondat/ kijelentés /gondolkodásmód /idézet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 16:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Figyeld, hallgasd, gondolkodj, kérdezz, gondolkodj ismét és válaszolj.
2021. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
66%

Gondolkodásmódnak mindenképp a realista ha erre gondolsz. Idézetnek: "a kifogások gerendák, mellyel a kudarc házát építed"

Donaldd Wilder

2021. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1. Realista lehet gyerek, felnőtt egyaránt.

Kifogásokkal gyerekek, felnőttek és idősek mind előállnak.


2. "Figyeld, hallgasd, gondolkodj, kérdezz, gondolkodj ismét és válaszolj"

Általános iskolában mind ezt csináltuk jobb esetben, így tanultunk meg írni, 12 évesként még sem voltunk érettek.


Biztos hogy a legérettebbnek pont ezeket lehetne nevezni? (Kérlek ne vegyétek személyes támadásnak hogy megkérdőjeleztem. Ha felülvizsgálattal tovább vinnénk ezeket gondolatokat talán biztosabbak leszünk a válaszban.)

2021. ápr. 18. 09:04
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Hass, alkoss, gyarapíts. -Ez a rövidke mondat nagyon sok mindent elmond az életről.
2021. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos, hogy érett, nekem tetszik: you do enough, you have enough, you are enough. Angolul jobban hangzik, mert a háromból két szó megegyezik minden tételnél, emiatt magyarul nem olyan ütős, de a tartalma ugyanaz: eleget teszel (elég, amit teszel), elég mindened van, te is elég vagy.
2021. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5-ös.


Mi van ha pl. egy 78 éves Milliomos cégvezető,

törekszik arra hogy milliomos helyett milliárdos legyen(I doesn't have enough), javítja hogy a szorosan betáblázott idejét még hatékonyabbá tegye(I doesn't do enough), és közbe nyelvet tanul(I am not enough).


Ő akkor gyerekes?


Vagy esetleg van egy kiterjesztett értelmezése ezeknek a mondatoknak hogy

"You do enough."

"You have enough."

"you are enough."

ami alapján ezek az érett gondolkodás lerövidített alapkövei lesznek?

2021. ápr. 22. 13:32
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
6-os, lehet, hogy igen, én már az előbb se ahhoz ragaszkodtam, hogy ez egy érett megfogalmazás, hanem nekem tetszik. Részemről szimpatikus felfogás az, ha bármely életkorban, bármennyi millió megszerzésével vagy meg nem szerzésével úgy érzi egy ember: elég mindenem van. Ha neked máshogy komfortos az élet, az is rendben van.
2021. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
'I doesn't" kiég a szemem
2021. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Csináld azt, amire az aktuális életkorod predesztinál. Ez a boldog élet titka.
2021. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, értett e, hosszú távon boldoggá tesz-e, de én a vikingek főcímdalát mondanám, az első sort legalábbis.

This will never end, 'cause I want more

És annyiszor hallottam, hogy önkéntelenül is átgondoltam.

Számomra azt jelenti, hogy bármeddig eljuthatok, amíg többre vágyok, és van bennem elég elhivatottság ahhoz, hogy tegyek érte. Másfelől pedig számomra nem lenne értelme az életnek egyre magasabbra tűzött célok nélkül. Lehet, hogy más máshogy látja, bennem ez így csapódott le, és kifejezetten jól motivál 😂

2021. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!