Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mért tépázzátok ennyire...

A nők mért tépázzátok ennyire egymást?

Figyelt kérdés
A barátnőm teljesen kivan, hogy állandóan kikezdik a munkahelyen a nő kollégái és teljesen kivan. Ő nem tudja magát megvédeni. Mért vagytok egymással ennyire háborúskodók? Nálunk ez ennyire nem megy...Össze balházunk de nem csinálunk ügyet ha nem muszály.
2021. ápr. 15. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
muszáj... értem!
2021. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: Tipikus..,,
2021. ápr. 15. 17:42
 3/14 anonim válasza:
71%
*miért, nem mért
2021. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs eleted, h itt probalsz ervenyesulni? Sajnalatos..
2021. ápr. 15. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
A nők általában rosszindulatúbbak, álságosabbak egymással szemben mint a férfiak. Munkahelyen épp ezért jobban szerettem a férfi kollégáimmal lenni mint a nőkkel.
2021. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
33%
Nah nekem ezért nincsenek barátnőim.. Férfiakkal jobban kijovok.
2021. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én több helyen dolgoztam de csak egy helyen volt ilyesmi, 14en voltunk nők és olyan klikkesedés meg bandaháborúzás ment, hogy már az első napomon elment a kedvem a helytől. Végül maradtam, de nem vettem részt a játszmáikban nem nem jártam velük ebédelni stb, így elkönyveltek egy antiszociális bunkónak és békén hagytak. A barátnőd se hagyja magát bevonni a drámákba, szakmai dolgokon kívül egy szót se szóljon hozzájuk, meg fogják unni és békén fogják hagyni.
2021. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagy fokú irigység is van a nőkben. Ha valaki fiatalabb, szebb, nem cseszte el mèg az életét, mint ők, akkor ellenség lesz belőle. Tapasztalat!
2021. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a férfiak is pletykásak és nem mellesleg elkepesztően tudnak nyalizni egymásnak a jobb poziért, szerintem vicces. :))))

Viszont akikkel én dolgoztam, azokkal lehetett nem csak felszínes és nem csak magánéleti/családi intimkedésekről is beszélni, és nekem ez bejött. Annyi minden van még a világon, ami érdekesebb, mint a

- glamúr napok

- ki kivel kavar

- hol volt kajálni hétvégén (nyilván puccparádés celeb - hely)

- melyik hidratálókrém a jobb

- anyukájának mit vegyen szülinapjára

- miért zsembel megint az anyósa

- hogy kéne szervezni a nyaralást

.........


...és akkor még ott van a fúrás, gúnyolódás is, ha nem lép gyorsan a tyúkszemére annak, amelyik kezdi. Ha nincs leállítva az ilyen, vérszemet kap, és lehet a lányból bokszzsák utána, ezt nem kéne megvárni.

2021. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Én azt látom, hogy ezt a problémakört nem érdemes nemekre kihegyezni, hanem optimálisabb úgy látni, hogy az illető egy olyan "ember". Hiszen nem minden nő, és férfi olyan, amivel éppen találkozol.
2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!