Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lengyel férfiak milyenek?

Lengyel férfiak milyenek?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik komolyan a párkapcsolatokat,nőket?Mennyire gyermekszeretők?Nem vagyunk már annyira fiatalok,ő 32.én 28 vagyok.Szeretnénk mindketten majd családot.Nem rég ismerkedünk meg (Svájcban élünk),szerintem hamarosan lesz belőle valami.Egyébként anyukája a lengyel,apukája pedig amerikai és gyermekkora nagy részét az USA-ban töltötte.

2021. ápr. 15. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, már megbocsáss. Nem lehet általánosítani. Miért, a magyar férfiak milyenek?

Van köztük családcentrikus férjalapanyag, rosszfiú, meg nőcsábász is. Lengyelek, csehek, dánok, norvégok, angolok, japánok, arabok között ugyanúgy...

értelmetlen a kérdésed.

2021. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...

Mint bármelyik másik nemzet férfijai. Mind más. A férfiak nem programozott robotok, hanem emberi lények, saját gondolatokkal, preferenciákkal, és érzelmi világgal. Függetlenül a származásuktól.

2021. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lengyel férfiak csakis olyan nőkkel állnak szóba, akik kamillateát isznak és szeretik a lótusz pozíciót. Minden lengyel férfi ilyen, kivétel nincs!
2021. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy vele, neked kéne tudnod hogy ő személyesen(!) milyen (vagy ha nem ismered eléggé ne siesd el az isten szerelmére). Ezen a ponton azt is kérdezhetnéd tőlünk hogy XY csillagjeggyel mennyire illetek össze, ugyanannyi értelme lenne.
2021. ápr. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Egy mondaton megakadt a figyelmem és nem hagyhatom szó nélkül (ha már feltetted a kérdést).


"Nem vagyunk már annyira fiatalok,ő 32.én 28 vagyok."

Második olvasatra szerintem ez a legfontosabb rész. Félsz hogy kifutsz az időből. Ne hagyd hogy ez a félelem befolyásolja az ítélőképességedet (az én szüleimet anno befolyásolta és már bánják hogy egymással kezdtek). Ahogy a nemzeti hovatartozás se. Csak az hogy ő maga személyesen milyen ember. Minden más mellékes (fogadd ezt egy Nagy Britanniába szakadt magyartól).

2021. ápr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lengyelek 😉
2022. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Nem csehek? 😘
2022. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!