Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mire enged...

Szerintetek ez mire enged következtetni?

Figyelt kérdés
Egyik Nő haverom azt írta online 30 évesen 55 éves párja van és ez Őt nem zavarja nem sok ez egy kicsit?
2021. ápr. 16. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az idősebb pasik jönnek be neki
2021. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondta csak nekem meglepő az ilyen nagy korkülönbség de úgy látszik ez természetes
2021. ápr. 16. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet, ezt nehéz így megmondani. Lehet hogy érettebbnek találja, lehet apakomplexusos, lehet hogy kapuzárási pánikja van, és "mindegy ki az" alapon összejött vele, lehet anyagilag tehetős a férfi. De simán lehet az is, hogy csak beleszeretett bármitől függetlenül is. Ennyiből nehéz megmondani, de sokszor még úgy is, ha az ember ismeri az alanyt. Ha őt nem zavarja, szerintem neked sem kéne foglalkozni ezzel.
2021. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele komolyabban ne aggódj csak érdekelt mások mit gondolnak erről ha már itt vagyok és ez egy kérdező felelő oldal
2021. ápr. 16. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem minden természetes és jó, ami mindkét felet boldoggá teszi és senkinek nem ártanak vele. Nyilván ha az en lányom/barátnőm lenne, és tudnám hogy esetleg komoly pszichológiai problémák vezették el a pasihoz, akkor próbálnék segíteni neki, szakemberhez irányítani, de egyébként senki furcsaságai nem hökkentenek meg.
2021. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem
2021. ápr. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!