Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi egy sérült ember...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Miért hiszi egy sérült ember magát kiskirálynak, ha kicsi "hatalom" is jut a kezébe?

Figyelt kérdés
lsd helyi staff.

2021. ápr. 16. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Érdekes. Ahogy nincs igazuk maris elkussolnak, eltunnek. Azon kivul baromsagokkal probalnak kiszurni az emberrel. Normalisra derogal megcsinalni az oldalt, pl hogy regi kerdeseket lehessen jelenteni, de ha en trollkodok 1x egybol kiPCznek. "Szamtalanszor kellett torolni a kommentjeim" , mert nem engednek leirni egy igaz dolgot, mert az "hitelrontas" szerintük, meg ha vki jelenti egy kommentem, azonnal torlik.

Es bakker meg a 4edik profil utan is azt hiszik barmi hatalom van a kezukben, hogy barmit er a tiltasuk xddd "kukonben kenytelenek leszunk torolni a regisztraciot" bruhuhuhu! Nyitok egy uj free vpn oldalt es reggelek egy 5-6odik profilt. Ne a diktatort jatszatok, hanem korrekten jarjatok el majmok... azt hiszitek mert van egy ilyen csoves oldalatok vagytok vkik? Hat nem.

2021. ápr. 16. 11:52
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztan emiatt jon majd a tiltas xd elore sirok! :(((((( jajj ne. Mert megint ki lett mondvy az igazsag, ami bant titeket, ezt ugye nem lehet. Tojok bele. Nem a torles a szamtalsn, hanem h hany wmberen segitettem 2012 ota. Minimum volt vagy 900 kerdes amire helyes választ adtam. Ha nem lennetek gyökerek, nem is tiltottatok volna ki mar "szamtalanszor"...
2021. ápr. 16. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
sőt ki is lépek már most, azt irogassatok a falra xd *taps taps*
2021. ápr. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!