Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar, ha a páromat egy...

Miért zavar, ha a páromat egy férfi nőgyógyász vizsgálja meg?

Figyelt kérdés

Én 26 vagyok ő pedig 25 lesz a nyáron. 4 éve vagyunk egyutt, lassan 3 éve hogy együtt is élünk, tavaly kértem meg a kezét, szóval nem tartunk a kapcsolatunk elején. Egyáltalán nem vagyok féltékenykedős,100% ban megbízok benne és természetesen nem szólok bele, hogy kikkel barátkozik, mit vesz fel stb. ergó nincs birtoklási vágyam. A kapcsolatunk is tökéletes, ő a legjobb barátom, társam és barátnőm egyben, veszekedni meg nem szoktunk, mert elég nyugodt ember vagyok, néha felidegesítem direkt:D, de csak ennyi szokott lenni.

Nos épp ezért nem értem, hogy miért érzek így. Szeretném kikapcsolni ezt az érzést, de egyszerűen nem tudom, mert zavar a tudat, hogy egy más férfi látja őt lent. Gondolkoztam pszichológuson, de az túl nagy titkolózás lenne, ami nem opció, mert neki nem szoktam hazudni semmiben sem, még ha egy ruháról kéri ki a véleményem amit egyedül vett és nagyon tetszik neki, de nekem éppen nem, akkor sem.


Esetleg ha valaki tudna ajánlani könyvet (angol és spanyol is lehet), cikkeket, tanácsokat, azt nagyon megköszönném, mert borzasztó rossz érzés, hogy ilyet érzek és nem tudom leküzdeni. Fun fact, hogy a cigiről leszoktam sok év után, de ezt még se tudom leküzdeni:(



2021. ápr. 16. 12:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy marhaság!

Ha egyszer TE urológushoz mész és az nő lesz, akkor kifordulsz onnan?

Az orvos nem nőként vagy férfiként van jelen, hanem orvosként és gyanítom, hogy a te párod a milliomodik p.ina amit látott, tehát rohadtul nem érdekli.

De ha már bevonjuk ebbe a témába a nemiséget, akkor szerinted a heteroszexuális párodnak hogy esne, ha egy nő turkálna benne a te hisztid miatt?

2021. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 kicsibarany ***** válasza:
86%
A párodat szerintem jobban zavarja, mégis túl teszi magát rajta. Nem poénból megy dokihoz, hanem mert muszáj.
2021. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy orvosi vizsgálat, ennyi. Pont olyan, amikor neked az orvos benéz a szádba vagy a füledbe. A barátnőd nem élvezetből jár oda, nyilván neki sem kellemes.

Nem kell ebbe többet beleképzelni.

2021. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez normális hogy zavar ha a párodat más is látja ilyen helyeken, de ha tudod hogy ő csak egy orvos és nem is úgy tekint a nőre akkor az élet megy tovább. Gondolj arra, hogy így mennyi betegségtől védheti meg magát.
2021. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, miért kapcsolod össze a nőgyógyászt a szexualitással. Semmi köze hozzá. Mint ahogy más szakorvosokból is van férfi és nő is, úgy ebből is. Egy normális orvos nem is "úgy" néz egy páciensre. Egy nőnek meg amúgy is tök rossz ilyen vizsgálatra menni, mi sem szívesen tárulkozunk ki egy idegen ember előtt, akár férfi, akár nő.
2021. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
56%
Gondold azt hogy egy meleg orvoshoz ment a párod! :D
2021. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%

Mit fogsz gondolni akkor, amikor prosztata vizsgálatot kell majd rajtad végezni?

Ha nő az orvos, akkor az szerinted szexuális töltet végülis egy nő ujjaz meg, ha férfi, akkor meg meleg szex vagy mi?

2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász nemétől függetlenítve, a leküzdhetetlennek érzett birtoklási vágy, vagy féltékenység szakszerű segítséget igényel.

Alapja rendszerint az önértékelési zavar.

Ehhez - ha magad nem látod be, hogy milyen káros és kóros - nem elég cikkeket olvasgatnod.

2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
6, nem vagyok homofób, csak poénnak szántam ha nem esett volna le :D
2021. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkoztam pszichológuson, de az túl nagy titkolózás lenne"


Nem értem, titkolnád, hogy pszichológushoz jársz?

2021. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!