Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszenek a nagy pocakú,...

Tetszenek a nagy pocakú, jólétben meghízott férfiak ? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Én imádom, már várom a jó időt, hogy láthassam, hogy feszül rajtuk a póló, ing.
2021. ápr. 16. 13:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Nekem páromnak amióta nagyobb a hasa, sokkal jobban szeretek hozzabujni.

Egyedül az egészsége miatt próbálok neki egészségesebb kaját főzni, mert a hasi zsír a legveszélyesebb.

2021. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tetszenek. Én is dundi vagyok és voltam is, hogy néznénk már ki az ágyban, akció közben.:D

A férjem viszont kamasznak kifejezetten vékony volt, mostanára, közel a 40-hez teljesen normális alkat. Nekem ez jön be.

2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya.
2021. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Igénytelenek és egészségtelenek. Egyáltalán nem jönnek be.
2021. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Vágódisznók.

by:. Schobert Norbi

2021. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

#5


Nem vagyok Schobert Norbi fan, de nem ezt mondta.


Azt mondta, hogy

"Helytelen az a mondás, hogy a férfi 100 kg-nál kezdődik. A vágódisznó kezdődik 100 kg-nál, nem a férfi!"


Csak hogy pontosak legyünk!

2021. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
A nagyon elhízottak nem, a kicsit húsosabbak igen. Az egyik válaszolóhoz hasonlóan az én párom is nagyon vékony volt tiniként, de most, így 25 éves korára felszedett pár kilót és így sokkal jobban tetszik 😌 Most van normál alkata kb, egy pici pocakja van, de nekem ez sokkal jobban bejön, mint a vékony alkat.
2021. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem tetszik a túlsúly, de a szépség szubjektív. Viszont sajnos az elhízás még egészségtelen is.
2021. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egészségtelen, szinte senkit nem érdekel. Ez legjobban a zabálós kérdéseknél látszik. Zavar-e, ha a párod egész nap tömi magát, szól a kérdés, a legtöbb válaszban pedig megtalálható a "ha nem látszik rajta, nem".
2021. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a legkevésbé sem. A zsír se nem egészséges, se nem esztétikus, a sörhasat pedig nem a "jóléttel" kapcsolom össze. Egyébként is a vékonyakra bukom.
2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!