Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit idegesít a saját gyereke,...

Akit idegesít a saját gyereke, miért gondolják, hogy a pedagógusok jobban bírják többször annyi gyerekkel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Én az enyémet beadtam a nevelőintézetbe.

Azóta teljesen nyugodt életem van.

2021. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Normális esetben nem olyan ember megy pedagógusnak, akit idegesítenek a gyerekek.
2021. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
A pedagógusnak csak napi 1-2× 45 percet kell eltöltenie velük, azt is egy tanóra keretein belül.
2021. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Melyik iskolában van csak 1x45 percet a pedagógus gyerekek között? 🤔

Ráadásul 1-2. osztályban csak egy pedagógus foglalkozik egy osztállyal.

2021. ápr. 16. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#1 akkor mi a f*** vállaltál gyereket?
2021. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem bírnák nem választották volna azt a szakmát
2021. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülők dolga a gyereknevelés, és a pedagógusoknál is elszakadhat a cérna, hiszen mindent kivettek a kezükből. Neveld is más neveletlen kölykét meg ne is.
2021. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Pedagógusként mondom, hogy néha az az érzésem, mintha a szülők nem maguknak szülték volna a gyerekeket, hanem azt várják, hogy mi csináljunk helyettük mindent is.

A pedagógusokat meg nem a gyerekek idegesítik, hanem a neveletlenség pl. Volt, hogy egy gyerek csak úgy viccből nekem dobta az uzsonnáját. Nos, nem ezert akartam tanár lenni...

2021. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!