Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állva vagy ülve törlitek ki a...

Állva vagy ülve törlitek ki a feneketeket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Állva
Ülve
110 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Kissé pucsítva, berogyasztott térdekkel, ellazított farpofákkal. Aztán pedig megmosom hogy ne száradjanak rá az ottmaradt kis szarcsimbókok az alsóneműmre.
2021. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%

Borzalmasan szőrös valag = csokidarabkák megakadnak

Beretva a megoldás.

2021. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
59%
Repülve.
2021. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%
Köszi az esti nevetés kérdező és válaszolók 😂😂
2021. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
78%
Azt hittem, ulve csak filmekben szoktak. Tenyleges eredmenyhez fel kell emelkedni az ulesbol.
2021. ápr. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Szakdogát írsz?
2021. ápr. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és szavazatokat :)


6-os:

Megnézném, hogy milyen szakdogához kellenek ilyen számok :D


De a valóság egyszerűbb. A párommal elkezdtünk ezen vitatkozni, ugyanis ő állva, én pedig ülve szoktam.

És eddig azt hittem (2 éves kapcsolati idő alatt :D), hogy azért telik neki több időbe ezt elvégezni, mert az ő segge szőrös, és akkor többet kell törölgesse, de egyik nap felvetettem neki, hogy nem lenne-e gyorsabb ülve csinálnia, mint én. Mert úgy hiszem, hogy ülve a segg még abban a szétfeszített állapotba van, míg állva úgy "összemegy" a két seggecske és jobban turkálni kell befelé :D

Ő pedig azt mondta, hogy ez értelmetlen logika és csak a vademberek csinálják ülve :D


Másfelől van egy ovis emlékem (és most döbbentem rá, hogy milyen csöves óvodába járhattam, hogy egy kis helységbe 2 wc volt elválasztás nélkül és ajtó se volt, ahogy a helységbe beléptünk), ahol a "nagylányok" (igen, értsd, 6 évesek :D) tanították nekünk, hogy az a menő, ha ülve töröljük meg magunkat, mert akkor nem tud cseppenni pisi a bugyiba. És innen megragadt nekem, hogy akkor biztos ülve kell a segget is kitörölni :D

2021. ápr. 17. 05:57
 8/47 anonim ***** válasza:
68%
Állva.Az ülős s*ggtörlőket nem is értem.
2021. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
Ülve. Ha felállsz kakás seggel, az összenyomódó farpofák csak jelentősebb felületen kenik szét az anyagot. Az állvások nem értik az életet.
2021. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan lehet állva s.gget törölni? Amikor olvastam a kérdést, azt hittem, csak viccel, de a szavazást és a válaszokat elnézve kezdem elhinni, hogy komoly.
2021. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!