Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért bűn a Facebookon?

Ez miért bűn a Facebookon?

Figyelt kérdés

A Facebookon a harry potter rajongó csoportban meghalt egy színésznő aki valakinek az anyját játszotta el én meg megkérdeztem hogy Ő ki?

És kaptam egy dühös emojit meg egy választ keress rá.

Miért bűn meg kérdezni ha nem ismerem az illetőt?

Szerintem nem szép dolog undoknak lenni ezért.


2021. ápr. 17. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt, unalmas, hogy a facebookon mennyi lusta ember van. Fél másodperc megkeresni. Valószínűleg, a kommentek között is írták már, hogy ki ő.

Másrészt, azt várták, hogy mivel tag vagy, tudod.

2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor máskor nem csinálok ilyet 🙂
2021. ápr. 17. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert mnidig mástól várni a választ mikor semmi nem kerül utánanézni egyszerűen gáz.

Fél percekről van szó, mig a google -ba utánanéz az ember, egyből kiadja.

2021. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sokan csak akkor szokták odaírni hogy "ez meg ki/ ő ki volt", amikor mutatni akarják azt hogy ők nem bírják az adott személyt/ a munkásságát. Ez tipikusan egy olyan kommrnt hogy egyfajta odaszúrás akar lenni a posztolónak/ a többi kommentelőnek.

Van még pár ilyen pl

- És ez olyan nagy hír?

- csak én nem tudom ki ő?

Stb

2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja jó ebbe nem gondoltam bele.
2021. ápr. 17. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Draco Malfoy anyját alakította a színésznő, aki elhunyt, 52 éves volt, rákos beteg volt.

Amúgy amíg kiírod a kérdést, addig begépeled google és már a cikkek címéből rájössz, hogy ki az illető. :)

2021. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja értem
2021. ápr. 17. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

A mai világ nagyon embertelen lett. A világ legtermészetesebb dolga, hogy az egyik ember, ha nem tud valamit, megkérdezi a másiktól. Ezt nevezik beszélgetésnek, és néha ismeretségek, barátságok születhetnek egyetlen ilyen kérdésből...

Nem, 'inkább nézz utána, mert különben lusta vagy...'

Bocs, értelmesen válaszolni nem épp ugyanannyi irő, mint dühös emojit küldeni, és letolni a másikat?...


Elhülyült világ...

2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem oda illő volt, és kötekedésnek hathat, hogy téged nem érdekel, mások is halnak meg típusú lehet a hozzá szólásod.

De úgy érzem ez a kérdés is az.

2021. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azért az sem árt, ha valakinek a világ legegyszerűbb dolgában, mint az internetes keresés, nem fogják a kezét olyan egyszerű válaszokért amit sokkal egyszerűbb begépelni a google -ba mint a facebook ba.

Én azt vettem észre, hogy a csoprotokba a legtöbb helyen hiába irják ki 223 ezredik alkalommal ugyanazt a kérdést még is segitenek neki, szóval iylen esetben nem hiszem, hogy annyira elhülyült volna a világ.


Csak vannak akik mondjuk egy már nem 8-10 éves hanem idősebb embert nem akarnak pofon egyszerű dolgokban vezetni, hanem picit elvárják, hogy ennyire legyen önálló az ember. Szerintem ezzel semmi baj nincsen, sőt.


Inkább abban hülyült el a világ, hogy sok ember totálisan még az interneten sem tud önálló lenni. Szerintem ez nagyobb probléma.

2021. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!