Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed? Egy hívő...

Mi a véleményed? Egy hívő írta nekem.

Figyelt kérdés

SZERETNÉNK KÖZÖLNI, hogy HAMAROSAN, EL KÖLTÖZÜNK,úgy HISSZÜK

,hogy hamarosan át költöztünk egy másik VILÁGBA, Itt ahol élünk nagy a káosz nyomorúság,szinte minden családban előjött a fájdalom ,keserűség és az ÉLETUNTSÁG,kilátástalanság félelem. /Még hívőknél is./- Itt becsapnak megcsalnak,lenéznek vagy éppen irigyek. - Szóval készülünk egy új VILÁGBA,ahol nem lesz többé halál,nem lesz többé fájdalom, kiáltás, börtönök, őrültek háza, nem lesz ismeretes a kórház,a halottashaz,a temető,a fogorvos,nem lesz ismeretes a válás,a pereskedés,a MEGOSZTÁS,nem lesz ott fájdalom könny, nem éghet le a házad, nem fog zaklatni a rendetlen szomszédod ,nem rabolhatnak ki,nem csalnak meg és nem lesz magasvérnyomás es meg folytathatnám es mindenkinek a fájdalma elmulik ebben az új országba a hova készülünk. -Hogy mit vigyünk magunkkal, még arra sincs gond, mivel semmit nem kívánunk ebből a jelenlegi országból elvinni. -u Úgy hogy meg bőrönd sem kell, teljesen üres kézzel megyunk. - ,De ! nem ÜRES SZÍVVEL, mivel van egy könyv amiből nagyon sok sok dolgot kiolvasva, a szivunkbe elhelyezhetjuk a ; jóságot,hűséget ,igazságot ,szeretetet megbocsátást. Mindezeket bepakolva, a szívünket bőrönd gyanánt használva, Isten kegyelméből legyen új élet új haza új otthon. - Tehát készülünk AZ ÚJ VILÁGBA ; A MENNYEK KIRÁLYSÁGÁBA, AMEN.-


2021. ápr. 17. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megöli magát, vagy valami szekta.
2021. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok hívővel volt már dolgom úgyhogy nem lepődök meg semmin.
2021. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# dehogy öli, arrol beszel halal utan a mennybe mennek!
2021. ápr. 17. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni egyszerűen csak nem kell velük foglalkozni 😣
2021. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért így térítenek, amikor ez a módszer csak ellenszenvet, meg elkerülést vált ki az emberekből. Vagy csak olyanokat akarnak beszervezni, akiket ez a szöveg megfog? Ez ilyen felvételi teszt is egyben?

Ez a véleményem az ilyenekről.

2021. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bolond ismerősöm, csak ő buddhista, vagy ilyesmi, na ő ír random szavakat nagybetűvel, néha a szó közepén is, ha abból kijön egy másik értelmes szó. Rohadtul idegesítő, és full idétlen.
2021. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megérdemled a sorsodat, ha ilyen baromságokat elolvasol, vagy/és foglalkozol velük! Nem tudom, miben HÍVhet egy olyan barom, akiből ilyen szinten süt az agresszivitás, - nem olvastam, csak a küllemére néztem ennek a baromságnak...
2021. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legelső, amit mondanék, az, hogy én meg úgy hiszem, hogy azt a szót, hogy elköltözünk, azt egybe kell írni.:)

Utána pedig jó utat kívánnék.

2021. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kihagytam, az átköltözünk is egybeírandó.
2021. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!