Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki szorong az újra nyitás miatt?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nálam az az oka, hogy elég egyedül érzem magam, és ez a nyitás után sem fog változni, mert nincs kivel programozni stb. Emiatt kicsit feszült vagyok, mert a többség már biztos a teraszokon fog zsúfolodni.

2021. ápr. 17. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt a része miatt nem, de azért nem mondom, egy kicsit hiányozni fog az, hogy a Deák tér 10 km-es körzete nincs széthányva minden péntek-vasárnap este. :)
2021. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a zárás is frusztrál, meg a nyitás is:S
2021. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Abody ***** válasza:
Megpróbálhatsz valahogy csatlakozni valamilyen helyi hobbi közösségbe, akár kereshetsz valamit amit szívesen csinálnál és új emberként ismerkedhetsz másokkal. Meg unirónikusan az önkéntes munka hihetetlen jó új barátokat szerezni.
2021. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Elmenjek veled sörözni??
2021. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongok miatta, nem tudom hogyan fogok visszarázódni az életbe. :D
2021. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzem magamat én is.
2021. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Elég elcseszett egy ember lehet az, aki pont amiatt szorong amire kb. az egész emberiség vágyik. És ezt introvertáltként mondom.
2021. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Jahm, nem szoronganék, ha nem most került volna egy barátom lélegeztetőgépre....
2021. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is szorongok miatta, főleg mert egyetlen félévet jártam eddig be az egyetemre,(ami egyébként a legkönnyebb félév volt,) és fogalmam sincs, hogy fogok tudni boldogulni a tanulással, ha minden követelmény a régi rész. Egyébként én is nagyon várom introvertáltként is, iszonyatosan hiányoznak az emberek meg a mindennapi ingerek.
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

A vírus előtt magamhoz és az introvertáltságomhoz képest nagyon aktív életet éltem, sok programom volt, alig voltam itthon. Most pedig, az utóbbi 1 évben, meg alig mentem el itthonról, alig találkoztam emberekkel, és bevallom őszintén (bár nagyon hiányzik a régi élet) kicsit szorongok/tartok az újra nyitástól, pedig tudom, hogy ebben a mostani állapotban nem lehet ténylegesen élni. Hiányoznak már elég rendesen az emberek és a régi világ, de nehéz lesz majd visszaszoknom.

Valamint, én is olyan helyzetben vagyok, mint #9. Konkrétan 1,5 hónap volt nálunk hibrid oktatás, utána teljesen online és az, az első félév volt a legkönnyebb. Szóval amiatt szorongok én is, hogy mi lesz majd a továbbiakban, amikor minden követelmény a régi lesz..

2021. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!