Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elértem amit szerettem volna...

Elértem amit szerettem volna az életben de nagyon szomorú vagyok. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, eddig tanultam, viszont nemrég sikerült a szakmámban elhelyezkednem a diplomámmal. Mindig is ez szerettem volna lenni, ami most vagyok, viszont most valahogy azt érzem, ez a szakma mégsem nekem való. Bár még új vagyok mindenki alkalmatlannak talál a feladataim elvégzésére, ennek hangot is adnak, és már minden nap elszomorodok, ha eszembe jut hogy ezt kell dolgozzak. Ha sikerül valamit megoldanom a munkában önerőből, akkor nagy öröm fog el, de mikor valaki ránéz, hogy valamit hogy oldottam meg, ismételten közli velem, hogy alkalmatlannak tart.

2021. ápr. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdő vagy, teljesen természetesek ezek az érzéseid, gondolataid. Ahogyan az is természetes (Agyarországon legalábbis) hogy a környezeted próbál elbizonytalanítani, lehúzni. Ezt az időszakot túl kell élni. Fektess a munkába annyi energiát amennyit csak tudsz, de a rekreációra is fordíts figyelmet, legalább egy kis futás legyen naponta hogy kiszellőztesd a fejed. Aludj eleget, lehetőleg ne igyál alkoholt, bár lehet hogy jól esne, de letompítja az agyat, a melóban pedig friss, tiszta fejjel tudsz helytállni. A kudarcok, a hibák a tanulási folyamat fontos részei, ezeket meg kell tapasztalni, a későbbi tudásod alapja lesz ez. Fel a fejjel, próbálj meg bízni magadban, nem vagy rosszabb mint bárki aki a helyedre jöhetne pályakezdőként.
2021. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy korábban vágyni jobban szerettél erre. Fontos lenne őszintén kideríteni, hogy mi az, amivel nem éreznéd melónak az életedet tíz év múlva sem.
2021. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!