Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy valaki...

Az miért van hogy valaki valakivel kedves és effektáló, másokkal meg arrogáns és kioktató? Hogy nevezzük az ilyen embert?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 23:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Erre csak az jut eszembe hogy szociálisan szelektív. 🤷‍♀️
2021. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

A személyem és a viselkedésem két külön dolog. A személyiségem ÉN vagyok, a viselkedésem attól függ, TE ki vagy.

Vagyis vannak olyanok, akik az emberből kedvességet váltanak ki, és vannak akik ugyanabból az emberből kihozzák akár a vadállatot is. Bizonyos fokig én is ilyen vagyok. Egyszerűen vannak, akik irritálnak. Évtizedeken keresztül emberekkel foglalkoztam, elég jól kiismerem a többséget már néhány mozdulatból is.

2021. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha nem mondtam neki semmi rosszat, nem sértettem meg akkor miért lehet ilyen valaki?
2021. ápr. 17. 23:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék így viselkedni senkivel
2021. ápr. 17. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:

En is ilyen ember vagyok sajnos. Tehat ket kulonbozo ember lehet hogy abszolut mas leirast tudna rolam adni. Valoban az adott embertol fugg a hozzaallasom.

Szerintem ez azert van mert mar nincs bennem abszolut megfelelni vagyas, tehat hogy "kedvesnek kell lenni", meg "udvariasnak kell lenni" mindenkivel, hanem ugy allok hozha amilyen az illeto. Elsore persze normalis vagyok

Egyebkent a kerdesedre visszaterve, az is lehet hogy az illetonek szimplan rossz hangulata volt, egy rajtad teljesen kivulallo ok miatt.

2021. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nem mindig van ez így, de nem is szoktunk beszélgetni, pedig majdnem családtagom
2021. ápr. 17. 23:29
 7/13 A kérdező kommentje:

*affektáló

Rosszul irtam 😅

2021. ápr. 17. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi tortent pontosan? Bunko volt veled?

Amugy nem kell mindent magadra venni, ha valaki bunki paraszt ok nelkul, az az o szegenysegi bizonyitvanya....en ok nelkul nem szoktam az lenni..

2021. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kérdezek tőle normálisan, erre flegmán válaszol, utána valahogy szóbakerültem és azt mondta hogy sokat kérdezek, pedig nem.

Szerintetek ha néha kérdezek vmit (pl. Hogy vagy?) az sok?

2021. ápr. 17. 23:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez milyen személyiségtípus?
2021. ápr. 17. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!