Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kizárólag a primitív egyszerű...

Kizárólag a primitív egyszerű gondolkodásúaknak számít homokosnak egy férfi, vállig érő hajjal?

Figyelt kérdés

Csak én gondolkodom normálisan miszerint nem egy haj teszi az embert azzá ami, én mindig letudtam annyival hogy bizonyára rock kedvelő, egyfajta lázadó, vagy szeret foglalkozni magával.

Eddigi életem során mindig rájöttem, ki az aki valójában másnak érzi magát.


A feketék között miért nincs piszkálódás abból hogy valakinek égnek áll az 5 centis afro haja, vagy éppen hosszú raszta? Közöttük jól meg fér egymás mellett a pár mm-es felnyírt hajú fazon és a hátközépig érő afro hajú.


Szerintem szégyen valakiről ilyet gondolni úgy hogy közben felesége van és mondjuk gyerek, de szeretne változtatni magán, és a haja is adott a növesztéshez.

Nekem a borotvált fejű emberektől van hányingerem, ennyi erővel, megérteni nem fogom soha hogy aki nem kopaszodott meg, az mi a francnak csúfítja el magát szándékosan?


2021. ápr. 18. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajból megállapítani szexuális identitást olyan mint hüvelykujjból péniszméretet. Nagyjából annyi ész is kell hozzá...
2021. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elején leírod, hogy nem a haj számít. Aztán a végén, meg azt, hogy hánysz attól, aki kopaszra vágatja :DD pont azt tolod te is, amivel bajod van :D


Amúgy meg nyilván az a lényeg, hogy aki eltér az átlagtól az átlag annak mindig beszól. Te is :D

2021. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy hosszúhajú férfi.

2021. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alpari begyepesedett prosztosag.
2021. ápr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsivel váll alá érő hajam van. Budapesten élek, de gyakran látogatok a szülővárosomba is (15 ezres kisváros, Kelet-Magyarország). Vidéken vannak olyan emberek, akiknek látni az arcán, hogy nem igazán tudják hova tenni, amikor ilyet látnak. Nem rosszindulatúak, nem is szólnak be (vagy csak elvétve), inkább csak érezni rajtuk, hogy konzervatívak. És az a legmeglepőbb, hogy nem feltétlenül az idősebbek ilyenek. A vidéki 30 alattiak semmivel sem liberálisabbak ebben a kérdésben, abszolút nincs semmiféle javuló tendencia.


Budapesten teljesen rendben van ez a haj. Itt inkább az a probléma, hogy az emberek nem figyelnek a részletekre, ezért többször volt már, hogy nőnek néztek, pláne ebben a maszkos időben. (Pedig egyáltalán nem vagyok nőies, max annyiban, hogy alacsony vagyok.) De ez fordítva is így van, rövid hajú nőismerőseimtől is hallottam már, hogy férfinak nézték őket, pedig teljesen nőiesek szerintem. Az emberek nem figyelnek oda egymásra.

2021. ápr. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Még nem láttam ápolt hajzattal hosszú hajú férfit. Mindegyiknek zsíros volt.
2021. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,primitívség ez alapján megállapítani a nemi identitást.
2021. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
II. Rákóczi Ferencnek és Bonaparte Napóleonnak is hosszú haja volt, mégsem voltak b*zik.
2021. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Múltkor láttam egy hullámos szőke hajú srácot, semmi ellenérzést nem keltett bennem, elsőre egy szörfös valaki jutott eszembe :)
2021. ápr. 18. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vállig érő hajam, megjegyzést tettek rá, de az soha nem vonatkozott szexuális irányultságra.
2021. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!