Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az ha 23-24...

Normális dolog az ha 23-24 évesen azt érzi az ember, hogy nincs élete?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl: se munka, se pénz, se szociális élet, se párkapcsolat stb.

2021. ápr. 18. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi az neked hogy normális dolog?Hogy a társadalmi elvárásoknak megfelel-e?Ha nem a válasz akkor fogod változni a helyzeted?Nem,nem fog akkor meg mire fel a kérdés?
2021. ápr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy érzed.

Kezdj el azért tenni hogy jó legyen,érd el azokat amiket szeretnél.

2021. ápr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezek a dolgok nem maguktól jönnek.
2021. ápr. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Én már 19 évesen is úgy érzem. F
2021. ápr. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Én 27 évesen is ezt érzem kb.

A kovid miatt a munkámat is elvesztettem, és nincs versenyképes szakmám.


De nem, nem normális. Kapd össze picit magad, kezdj el tinderezni, badoozni, chatelni, hogy legalább picit kimozdulj a komfort zonadbol.

Ismerkedj, merj elmenni egy fagyira majd stb.


Én legalábbis így, próbálom kirangatni magam.

2021. ápr. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2021. ápr. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
annyira nem de érthető én is hasonló helyzetben vagyok 25f
2021. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most szerintem a körülmények is hozzák, hogy így érzel. Ez a járvány meg a vele járó leállítások.
2021. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem érthető. Én is így érzek, csak 22 évesen. Vannak ugyan barátaim, de velük mostanában max. online beszélünk egy-két sort és ennyi. Próbáltam hívni őket ilyen-olyan programokra vagy csak szimplán személyesen találkozni, beszélgetni stb., de egyikből sem lett semmi mert mindig kihátráltak. Úgyhogy gyakorlatilag nincsen szociális életem nekem sem. Nem járok sehová, nem is találkozom senkivel már kb. egy éve, mióta ez az egész koronavírus mizéria tart. Amíg volt normális oktatás, legalább az egyetemre bejártam, kolis voltam, jártam vásárolni, enni, kávézni stb., de a korona óta igazából otthon ülök a négy fal között. Egy kis vidéki településen lakunk, ahol nincsen semmi, nem történik soha semmi, üresek az utcák stb., tehát olyan mintha valami kihalt zónában élnénk. Ismerkedni (barátok, párkapcsolat) max. online tudok, de azt inkább szerintem hagyjuk is... Úgyhogy én is úgy érzem mintha nem is lenne életem.
2021. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát jelen körülmények között szerintem az a ritkább, ha valakinek "van élete".
2021. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!