Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ronda srácnak aki tényleg...

Egy ronda srácnak aki tényleg az miért mondják folyton hogy keress már nőt meg nősülj meg?

Figyelt kérdés

rokon szóval tudják mi van és még is.

ha én tudom hogy a másik nem tud mit tudom én repülni nem jövök azzal hogy hát repülnöd kéne. Gondoltam arra hogy ezzel akarnak rá vezeti hogy önálló legyek,de hisz az vagyok. Nagybátyámmal élek adok a rezsire és még ezen felül is pénzt,mosok is,főzök is,takarítok is. Nagybátyámnak sincs senkije miért kéne elköltözni külön semmi értelme na és sem akarja mert jó ha segítek neki. (ezt ő mondta)

azért még is csak idegesítő még a barátoktól hagyján de a rokonoktól rossz.25f


2021. ápr. 18. 07:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne hasonlítsuk a kettőt. Attól, hogy valaki ronda, még lehet párja. Elég sok bűn ronda embernek van.
2021. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy ferfinal nem akkora hátrány azért ha csúnya mint azt sokan hiszik. Az átlag nő elsősorban nem az adoniszt hanem azt keresi aki biztonságot tud neki nyújtani.
2021. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

én pl ehhez még visszahúzódó is vagyok plusz tudom hogy ronda pl enyhén kancsal is. Talán hasonló lánnyal lehetne esélyem a legtöbb nőnek túl magasak az elvárásai inkább mondom úgy hogy minden nőnek.

Egyébként meg jól meg vagyok. Nagyjából kezdem el fogadni magam.

Nagy ritkán eljárok gokartozni,a jogsi megszerzését tervezem mármint a normál jogsit. Jah a megnősülést és a nő találást ne hasonlítsuk össze hát jah végül is igen csak hogy nekem ezzel jönnek ezért írtam ezt.


Egyébként nem vagyok gazadag szóval én kövér... vagyok a mellettem lévő gazadag ugyan olyan pali meg kis mackó vagy nagy mackóka szóval még csak ez sem.

Na de nem siránkozni akarok csak megérteni mi bajuk az emberkéknek körülöttem.

2021. ápr. 18. 07:38
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Jah a megnősülést és a nő találást ne hasonlítsuk össze


A repülést meg a csajozást, te szerencsétlen...

2021. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha mar a kulsosegrol van szo, akkor nem a rondasagon mulik, hogy talalsz e par, vagy sem, hanem az igenyesseg/igenytelensegen. tapasztalatom szerint a legtobb ronda, de igenyes embernek van parja/ csaladja. Csak ok kesobb talalnak part, leghamarabb a 20 as evuk vegen, mivel a korosztalyuk akkor erik meg agyilag annyira, hogy tulnezzenek a kulson.
2021. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Azert piszkalnak, mert igy kb egyenlo a nullaval ag eselye, hogy barmelyik normalis no osszejojjon veled. Ket agglegeny aki egyutt el, szamomra (mint no) ijeszto es furcsa. Ha egyedul laknal, rgy no szemeben az teljes onallosagot jelent, ergo biztonsagot, ergo embert, aki komolyan veszi az eletet es akivel lehet csaladot alapitani.


Igy, ahogy most elsz, hiaba fizetsz bele stb, ez fura, egy nonek (normalis nonek) taszito. Igy max olyat tudsz felszedni akinek nagyon surgosen fedelre van szuksege a feje fole. Meg gyermekes se menne bele veled kapcsolatba, hisz nem elsz egyedul, hanem egy ferfivel...

2021. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

igaz a repülés az durva most hogy belegondoltam.


na mindegy köszi a válaszokat. Inkább hasonló rokonoktól vagy olyantól érdekelne a válasz akinek szintén mondogatják.

Annyira már nem érdekel a pár találás.

Egyébként van saját házam is csak nem látom értelmét 2 külön háztartásnak mikor úgy is kéne a segítség neki is és néha pl hivatali ügyekben nekem is. Plusz így azért van kihez szólni. Közelebb vannak a haverok i.

2021. ápr. 18. 08:16
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent semmivel nem vagy elkesvr. En ferjem 26 evesen dontott ugy, hogy elkoltozik otthonrol, akkor intezte a lakashitelt. Mar kulon elt mikor osszejottunk, akkor volt o 28, en 22...
2021. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondják, mert általában az "élet rendje" hogy valaki becsajozik és a többségnek semmi gondja nincs a csajozással, párkereséssel, simán tudnak ismerkedni, össze jön nekik ez-az.


Egyszerűen meg sem értik, hogy van olyan, akinek ez egyszerűen nem megy, mert nem vonzó egy nő számára sem külsőleg, sem belsőleg.

2021. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
25 evesen hogy hoztal ossze egy hazat, ilyen hamar...?
2021. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!