Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyes tapasztalataitok...

Személyes tapasztalataitok szerint általánosságban kik a "jobb" emberek: a nők vagy a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenki értelmezheti a fogalmat úgy, ahogy szeretné, de elsősorban olyan jellemvonásokra gondolok, mint egyenesség, megbízhatóság, jóindulat, segítőkészség, empátia/együttérzés képessége stb.

Szándékosan nem szeretnék megúszós, "jaj hát nem ettől függ" válaszlehetőséget hagyni, nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit "illene" gondolni erről, hanem arra, hogy ki mit vett észre a saját mikrokörnyezetében.



2021. ápr. 19. 03:16
A kérdező szavazást indított:
A nők általában jobb emberek. (nő vagyok)
A férfiak általában jobb emberek. (nő vagyok)
A nők általában jobb emberek. (férfi vagyok)
A férfiak általában jobb emberek. (férfi vagyok)
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Rengetek emberrel dolgozom es a nok között sokkal több as irigy es hatadnal kibeszelo:)
2021. ápr. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
1# 25/N voltam. Jah, es a felelősségharìtàsban is sokkal élesebb a fantáziájuk.
2021. ápr. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl milyen téren, a gyermekükről való gondoskodás termén?

Erre az anyák hivatottak, igencsak.

De pl ha magamat nézem, pasasként nem vagyok jó ember, bizonyos emberekhez, enyhén szólva....sajnos.

2021. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mo.n ugyanolyan a felhozatal mindkét nemre vonatkozóan.
2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint sok minden, ez sem olyan egyszerű, hogy kuki-punci szintre le lehessen bontani.


Ezeket a Kiskegyed szerkesztői teszik fel, hogy legyen téma a lapba?

2021. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs lényegi különbség, max annyi, hogy a nők egy hajszállal nagyobb százaléka játsza el a "jó" embert, mert erősebb bennük a megfelelési kényszer. De ez max tendencia, egyénileg kell eldönteni.
2021. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint a statisztikából is látszik mindenkinek a saját neme, mert az ellenkező nemmel még nagyobb kommunikációs elválasztó is van.
2021. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!