Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha fürdés után a TV és monitor...

Ha fürdés után a TV és monitor előtt meztelenkedek, azt láthatják ezen eszközökön keresztül?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha ki van kapcsolva?

2021. ápr. 19. 23:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak ha be van kapcsolva a webkamerád.

Más esteben nem.

2021. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KmsRys ***** válasza:
91%

Nem, ez csak abban az esetben lenne lehetséges, ha lenne benne beépített kamera. Persze önmagában még ez sem elég, mert annak a kamerának a képét néznie is kéne valakinek.


Szóval nyugi, nem lát senki.

2021. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavarna, ha egy egyébként mentálisan egészséges 18-25 év körüli lány/nő lenne az illető. :D
2021. ápr. 19. 23:10
 4/10 anonim válasza:
98%
egyrészt nem lát senki kikapcsolt kamerán át, másrészt ha ennyire zavar, ragaszd le a kamerát. vagy szerezz rá kis plasztik tologathatós ablakocskát. (nem tudom jobban megmondani mi az, valami szóróanyag volt az egyetemen, aztán felraktam mert plusz egy védelmi vonal, ha reggel az első kávém előtt/közben valamit félrenyomok és képpel lépek be órára XD)
2021. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42%
Senki nem kíváncsi rád.
2021. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:(
2021. ápr. 19. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Fekete tükör egyik részében volt ilyen.

Maszturbált egy fiatal gyerek azt hiszem fiatal kislányokra,valahogyan fel törték neki,ezekután a tudatán kívül rögzítette a kamara őt majd megfenyegették őt,ha nem követik a követeléseiket akkor minden ismerősnek el küldik mit csinált?.

Ezekután követte a követeléseket,viccből csinálták ezeket a dolgokat velük a hekkerek;Tortát szállított a fiú időre másik férfinek,ezekután kaptak egy olyan utasítást hogy mennyenek el egy címre egy kocsival,tortába volt a fegyver,ki kellet rabolni egy kisebb bankot,ezekután egy mezőre mentek,ott a fiúnak meg kellet küzdeni egy másik férfival a pénzért és ezt mind egy drón rögzítette.

Vége lett az egésznek,majd ezek a hekkerek ugyan úgy el küldték mindenkinek.

Lehet hogy kicsit butnán fogalmazok de ez a sorozat be mutatja a félelmetes technika jövőjét,legalább is azt hiszem,az utolsó epizód már nem annyira szupi de a többi szerintem jó,van is neki valóság alapja.

PL hová vezet a közösségi média,technika stb..

Valamelyik epizód kicsit le döbbentő,mire nem képesek az emberek,mit művel velünk a technika stb...

Aki egy jó sorozatot keres annak ajánlom.


Ha be van kapcsolva az interneted akkor szerintem bármikor láthatnak a tudatodon kívül is,lehet hogy butaságnak tűnik de szerintem igaz.

Csak egy jó hekker kell,aztán kész is van.

2021. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es, ismerem azt a sorozatot, és azt a részt különösen. Nagyon durva, de kissé lehangoló számomra, hogy erről és ezáltal rólam is az a srác jutott eszedbe. :(


Egyébként a sztorihoz hozzátartozik, hogy alapvetően nem a maszturbálással volt baj és nem azért zsarolták, hanem azért, mert kiskorúakra hegyezte a cerkát. A pedofil, illetve pedofil hajlamokkal rendelkező egyéneket célozta meg az az epizód.

2021. ápr. 19. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi.

Tényleg,jobban emlékszel mint én,azt a részt már nem mostanában láttam ezért is volt képszaladás.

Attól függetlenül,sosem lehet tudni.

Én csak egy márkáról beszéltem,pár perc múlva a YouTube már fel is dobta,számomra érdekes volt.

2021. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ha az udvaron van a TV-d (vagy este nem húzod be a függönyt, kint sötét bent lámpafény) és a szomszédok belátnak..


De lakáson belül szabad és törvényes meztelenkedni, semmi szabálysértő nincs benne, nem kell szégyenkezni.

2021. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!