Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Objektív szemmel miért néz az...

Objektív szemmel miért néz az öcsém levegőnek amikor meghívja a barátnőjét hozzánk?

Figyelt kérdés

Már sokszor tapasztaltam, a szüleimnek egyenlőre még nem tűnt fel, valszeg nem is fog


Arról van szó, hogy mikor ide jön a házhoz a barátnője, nem is lehet vele beszélgetni, egésznap bezárkóznak a szóbába és elvannak ketten..


Lejönnek enni majd megint bezárkózni, öcsém ha pár szót szól akkor az sokszor valami beszólás, hogy ez meg az miért nem úgy van ahogyan szerinte kéne lennie


Az ő nézőpontját sajna nem ismerem, nem tudom, hogy miért kezdte el ezt a viselkedést, lehet azt várná, hogy jobban érdekeljen mind az a tevékenység amit ő akkor csinál amikor a barátnője itt van, vagy nem tudom mit próbál ezzel elérni


Külső szemmel aki volt ilyen helyzetben, mindkét személy nézőpontja érdekelne, ezt hogyan látjátok?


Mit érdemes ilyenkor tenni az én oldalamról?


27F


2021. ápr. 19. 23:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

27 évesen szülőkkel öcsikével? Jó nem kekeckedem xd

Normális viselkedés, főleg ha tini... Ha nagyon zavar, akkor szépen beszélj vele, bár nem értem mi zavarna.

2021. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
A viselkedése alapján kamasznak képzelem. Ha igazam van, akkor ez tipikus dolog. Ha ott van a barátnője akkor felerősödnek az érzései. Ne vedd magadra, idővel kinövi.
2021. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Általában amikor a rózsaszín köd van ezt csinálják,vagy is egésznap a szobába vannak,az meg hogy be szólogat csak maximum felakar vágni a csaj előtt.

Ne foglalkozz vele,kár ezen görcsölni,szerelmes az öcsi,most egy kicsit jobban magabiztos.

2021. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

20 eves, egyszerűen idegesít egy légtérbe lenni vele ezzel a viselkedéssel, nem értem ez a beszologatás miért kelt magabiztos érzéseket önmagában


Éltem már egyedül évekig, és a magány eléggé betett mentálisan, de ez a szituáció kezd megin arra sarkallni, hogy inkább a magány mint ez

2021. ápr. 20. 00:04
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Mikor nincs a csaj, fogod megmondod neki hogy szó szerint "levegőnek" nézzen inkább... Ha nem tud normálisan.

1# voltam

2021. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
A 3-as válasz még mindig jó, akkor is ha 20 éves
2021. ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
lefordítom: zavar, hogy az ő jancsikáját egy nő simogatja, a tiédet meg csak marok marcsa.
2021. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem néz levegőnek, csak nem veled foglalkozik vagy nem mélyenszántó beszélgetéseket folytat veled, amikor ott van a csaj.

Akkor nem a te személyed fontos, hanem a csajé, ha volt valaha csajod értened kellene.

Ha máskor normálisan beszélget veled és mindenkivel, akkor amikor ott a barátnője ne provokáld, ne akarj vele erővel beszélgetni és akkor nem fog lepattintani!

2021. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Csak játssza a macsót, a falkavezért a csaj előtt, ennyi.
2021. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

jobban érdekeljen mind az a tevékenység amit ő akkor csinál amikor a barátnője itt van


ez a duma 27 évesen nagyon, nagyon gáz.

2021. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!