Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a tipikus nő, sem alkatra sem belsőleg és ez nagyon zavar. Nem tudok jól szeretni, nem tudom kimuatani az érzelmeimet, nem tudok megvigasztalni másokat, mindent kerülök, félek szeretni( félek, hogy nem viszonozza senki). Nem tudok csak úgy odabújni valakihez, vagy megpuszilni, megsimogatni, sokszor azt érzem olyan vagyok, mint egy robot. Ezt gondolom a családból jön, nem igazán figyeltek oda a lelki szükségleteimre és ez is nagyon zavar/bánt.Nem voltam elég fontos, hogy figyeljenek rám. Boldog sem tudok, nem érzem, hogy szeretne bárki is vagy engedni tudnám, hogy szeressen bárki is, közben meg az hiányzik a legjobban, hogy érezzem, hogy valakinek tényleg fontos vagyok. Mégis mi van velem? Lehetek én normális érző ember?

#érzőember
2021. ápr. 20. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz.

Múltból való sérelmeket ha vannak le kell zárni,akár egy pszichológussal.

Kapcsolatokra van szükséged,eléggé magányos lettél,ha van rá alkalom ismerkedj.

Párodat is meg fogod találni,légy vidám.

Én szeretlek,küldök egy virtuális ölelést.🙋‍♂️

2021. ápr. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szedjél frocót az helyrerak. lehetőleg minél többet. rajtam is segített mikor ilyen érzelemmentes voltam
2021. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből begyógyszereztetni?


Kérdező, mindez hozzáállás kérdése, én is voltam ilyen, sőt, volt rengeteg öngyilkos gondolatom, szintén nem kaptam és nem kapom meg senkitől a kellő szeretetet, technikailag barátaim sincsenek, maximum felületes beszélgetések. Szeretnék szeretni és szeretve lenni, de nem adja az élet, voltak kapcsolataim, mind bukással (hatalmas bukással) végződött. Viszont a hozzáállásom javult annyit, hogy tudom nézni ennek is és nagyon sok dolognak a jó oldalát! Megfelelő hozzáállással le lehet ezt küzdeni, mielőtt még gyógyszerhez nyúlsz! ;)

2021. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért, hogy a szegény embereknek meglegyen teremtve
2021. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!