Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az istenért úgy köszönök...

Mi az istenért úgy köszönök el a telefonban,hogy viszlát? :D

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő,mert tudom,hogy nem viszlát,hanem viszhall :D

(Nyugi azért annyira nem vettem a szívemre,csak ne unatkozzatok már. Sok kérdés között legyen valami agyzsibbasztó is.xD)



#napi agyzsibbasztó #a világ nagy kérdése
2021. ápr. 20. 10:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Iagazbol ha olyannal telefonalsz, akit utana nemsokara latsz, akkor nem is mondtal hulyeseget.

Az ugyfelszolgalatosok meg hasonlok meg mar ugyis megszoktak, nem akadnak fenn ilyeneken.

2021. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az étteremben a pincér jó étvágyat kíván, én meg visszaszólok hogy "köszönöm, viszont kívánom" :D
2021. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán telefonálok, pláne hivatalosabb okból (munkahelyemen is csak a kollégákkal kell a többi egységből, velük is tegeződöm) így ritkán mondom, hogy "viszont hallásra"


Múltkor valahogy hülyén jött ki belőlem, hogy "visszhallást" vagy "viszonthall" :D

2021. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
próbáld meg a szép napot :D ez minden helyzetben ideális.
2021. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Neee..Milyen jókat nevetek halljátok. Jólvan akkor nem csak én vagy "kretén etéren" (remélem nem veszitek sértésnek.) :D
2021. ápr. 20. 10:58
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos a téma, akkor soha nem fordul velem elő. Ha ismerőssel, akkor igen de ott meg engedhető mivel úgyis látjátok egymást később.
2021. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb telefonálsz, tudatosan készülj erre és biztos nem fogsz hibázni. :)
2021. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak:

Amúgy ez jó ötlet. Csak akkor pont nem fog eszembe jutni. Erről is van egy vicces sztorim.. Online oktatás volt,magyar óra. És már nemtudom milyen feladatnál a tanárunknak kellett írásban köszönni ugye (a feladat elején).

Azt írtam oda,hogy "Szép Napot Tanár úr!" Erre benyögi az osztály előtt,hogy olyan nincs a magyar nyelvben,hogy "Szép Napot!",hanem "Jó Napot!".

Ott is olyat szakadtam,csak kár,hogy le voltam némítva. xD

Nemtudom,miért van mindenki oda ezért a "Jó Napot!" köszönésért.

Nem az Oroszok hozták be ezt amikor itt voltak nálunk?

2021. ápr. 20. 11:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek a sok választ,reakciót.
2021. ápr. 20. 11:04
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

"olyan nincs a magyar nyelvben,hogy "Szép Napot!"


A magyar nyelvben minden is van!

2021. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!