Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember itt aki már...

Van olyan ember itt aki már hosszú ideje nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Mit éreztek?


Mit tesztek?


Hogyan bírjátok és mennyi ideje tart ez már nálatok?



2021. ápr. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát apátiában élő ember? Biztosan sok van. Ilyen ember főleg semmit nem is akar.
2021. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem tudja, hogy mit akar.
2021. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Van irányvonalam, ötleteim, de akaratgyenge vagyok és gyáva. Amikor szembesülök azzal, mi mindenre lenne szülség, azonnal hátatfordítok, hogy ehhez én kevés vagyok. Tékozlom az életem, hogy eltereljem a figyelmemet. Néha jönnek jobb pillanatok, de hamar elmegy az önbizalmam. Valamilyen szinten egész életemben ilyen voltam, de az utóbbi 2-3 évben lett nagyon súlyos. Szó szerint, mert mintha fizikailag érezném a súlyát.
2021. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan ember itt aki már hosszú ideje nem tudja mit akar?": Igen, ilyen vagyok. Dolgozok nap, mint nap, de nem tetszik a munka, a közösség. Volt, hogy képzésre jártam, gondolván, hogy az változtat dolgokon. Nemrégóta itt valakivel beszélgetek, és rájöttem, hogy bármennyi képzésre járhatok plusz papírokért: ha nem nyitok az emberek felé, ha elmarom magam mellől az embereket, akkor nem ér semmi sem semmit sem.


"Mit éreztek?": dühöt, frusztrációt, hogy mennyi időt elb×tam.


"Mit tesztek?": tegnap jelentkeztem egy képzésre:).


"Hogyan bírjátok és mennyi ideje tart ez már nálatok?": már hosszú ideje tart, így döntenem kellett: vagy maradok a nagy semmiben, vagy lépek.

2021. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te ilyen vagy?
2021. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,én ilyen.
2021. ápr. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!