Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A modern feminizmus nincsen...

A modern feminizmus nincsen rossz hatással a nőkre? Én nem érzem, hogy egy feministával férfiként lehetséges lenne a harmonikus párkapcsolat.

Figyelt kérdés

Volt nálunk Kanadából egy pár, barátnőm ismerősei. A srác magyar, de már régóta kinn él, a lánnyal angolul tudtunk csak beszélni. A lány rendkívül csinos és elsőre értelmesnek is tűnt.

Amit nem lehetett nem észrevenni az az, hogy leplezetlenül és folyamatosan, 10 percenként fennakadt valamin, amit mondtunk, főleg azon, amit a srác mondott. Olyanok miatt, hogy ez így meg úgy szexista, egyenlőség ellenes, sérti ezt meg azt a csoportot. Mondtam, hogy voltam Marokkóban, ahol a turistáknak azért vigyázni kell, mert van terrorizmus (az iszlám szót ki sem mondtam). Így meg úgy vallásellenes vagyok. Vagy megkértem barátnőm, hogy hozzon nekem is egy energiaitalt, ha már kimegy, erre a csaj megszólal, hogy a nőknek nem feladatuk engem szolgálni. Mintha direkt arra játszott volna, hogy idegesítsen minket, de a srác elmondta később, hogy ő már megszokta (kétlem), másokkal is ezt csinálja...

Én szerető családban nőttem fel, van egy képem arról, hogy milyen az, amikor emebrek őszinte szeretetben élnek egymás mellett. Én itt ennek nyomait sem láttam, helyette volt fenyegetőzés, mű felháborodás, megsértődés minden szirsz*ron, lelki terror ezerrel.

Csak én gondolom úgy, hogy ezek az újbalos mozgalmak nagyrészt mind ilyen hozzáférhetetlen, hisztériás nőket termelnek ki? Mi ennek az oka? Nem láttam még feministát (sem meleg vagy BLM aktivistát), aki ne lett volna valamilyen szinten agresszív. Bár a szóban forgó hölgy nem is tudom pontsan mi volt, talán ezek összessége egyszerre.



2021. ápr. 20. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

Nincs baj a feminizmussal, az idi*ta pic*ákkal annál inkább.

Ahogy pl. sok vegánnal sincs baj, a másik fele meg egyenesen gyűlöli az emberiséget, még a saját családját is a húsevésért.

Tehát a te kérdésed is mi? Csak uszítás van benne, mintha tuti biztos lenne, hogy mindegyikük ilyen, pedig nagy nagy tévedésben élsz.

2021. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Nem, nem állítottam, hogy mindegyik ilyen.

Azt állítom, hogy én csak ilyenekkel találkoztam.

De várom a saját tapasztalataidat, amik az ellenkezőjéről szólnak és megcáfolják azt, amit leírtam.

2021. ápr. 20. 19:41
 3/51 anonim ***** válasza:
36%

Ha te vallásellenes vagy mert elítéled az iszlámot a terrorizmusa miatt, akkor ő is vallásellenes ha szerinte nem kell a nőknek kiszolgálni a férfiakat (ahogy az iszlám szerint igen).

Az ilyen ellentmondások mindig ott vannak az ilyenek dumáiban.

2021. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

"Azt állítom, hogy én csak ilyenekkel találkoztam.

De várom a saját tapasztalataidat, amik az ellenkezőjéről szólnak és megcáfolják azt, amit leírtam."


Lol, milyen ellenpéldát írjak, minden ott van a válaszomban. Ismerek rengeteg feministát, vannak ehhez a csajhoz hasonló faxfejek, meg tök normálisak. Ahogy egy vegán is lehet normális, nem csak agyhalott idi*ta. Igen, mindenre ismerek példát. Most mit mondjak még neked? A lakcímüket, taj számukat?

2021. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
31%
Elárulom, hogy az muszlimok szerint a nőknek nincs lelke... úgyhogy szegény "Mrs. polkorrekt picsha" folyamatosan szájbahugyozza önmagát az ilyen kijelentéseivel. Nevetséges, ha engem kérdezel.
2021. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
4: azt írd le, hogy milyen egy "tök normális" feminista.
2021. ápr. 20. 19:52
 7/51 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként te csak ne aggódj a feminizmus miatt. Nem azért létezik, hogy a te kedvedben járjon.
2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem te kevered a férfigyűlölőket a feministákkal. Nekem van olyan férfigyűlölő nőrokonom, aki nem feminista (sőt hülyeségnek tartja a feminizmust).


A feminizmusnak csak annyi a célja, hogy a női jogokat egy szintre emeljék a férfiakéval. Lássuk be, ez elég alap dolog. Az, hogy ezt ki milyen stílusban adja elő (normálisan, vagy irritálóan), az inkább személyiség kérdése, mert vannak idegesítő emberek.

2021. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
Sok hisztis feminista azért lesz ilyen, mert a környezetében rengeteg valóban szexista, nőgyülölő férfi van. Ez nem azt jelenti, hogy az egész világban a férfiak ilyenek, de ezek a nők már minden apróságra ugranak mert lelkileg annyira sérültek. Megértem őket.
2021. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
6%

"A feminizmusnak csak annyi a célja, hogy a női jogokat egy szintre emeljék a férfiakéval."


Ez esetben már évtizedek óta nem kéne, hogy létezzenek.

2021. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!