Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmasnak tartom ezt az...

Szánalmasnak tartom ezt az érzést, de nem megy ki belőlem?

Figyelt kérdés
Egy egoista érzés, hogy én komplexebb vagyok másoknál. Tudom, hogy hülyeség, és egy ideig próbáltam tagadni, de még ha valaki átlagosnak tart, akkor az belül rosszul esik. Mert én különlegesebbenk hiszem magam. Nem tudom hogy törölje ezt magamból.

2021. ápr. 20. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy tényleg különlegesebb vagy. De vigyázz, mert volt olyan ismerősöm, aki azt mondta, hogy túl értelmes ehhez a világhoz, nem tudja elviselni. Ezért ivott, amig bele nem halt.
2021. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az vagyok, mert sokszor hívnak átlagosnak.
2021. ápr. 20. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy simán lehet, hogy tényleg az vagy. Az emberek többsége lássuk be, egyszerű mint a bot.
2021. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+Az, hogy mások minek hívnak, lényegtelen.
2021. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor átfogalmazom a kérdést. Komplexebbnek, és különlegesebbenk hiszem magam, mint amilyen vagyok. És így akkor is érvényes a probléma, ha netálán tényleg komplexebb lennék, mint az átlag.
2021. ápr. 20. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel önmagában nem lenne probléms,csak ne b.zulj bele az érzésbe.
2021. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De engem már önmagában is zavar.
2021. ápr. 20. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy kell érteni, hogy komplexebb vagy? Miben nyilvánul ez meg?
2021. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komplexebbet úgy értem, hogy bonyolultabb, tartalmasabb gondolatok, bonyolultabb személyiség. De ezt csak én akarom hinni, meg már nem nyilvánul, mert nincs minek.
2021. ápr. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!