Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Billie Eilish miért ennyire...

Billie Eilish miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol ezt a nevet hallom, mondom rákeresek, hogy mégis ki ez, több interjút, koncertfelvételt és zeneszámot meghallgattam/néztem tőle, de még esküszöm nem tudtam rájönni arra, hogy miért akkora nagy szám ez a csaj manapság és miért látom mindenhol a nevét. Hangi adottságokat nézve totál átlagosnak mondanám, külsőre is olyan, mint bármely másik tinédzser az utcán, a számai sem olyan hű de jók, ilyen dalokat szinte bárki össze tudna rakni, aki minimálisan is ért a zenéhez, szóval számomra még mindig rejtély, hogy mi a francért lett ez a hót átlag csaj világhírű, mert tényleg semmi különöset nem vélek felfedezni benne. Komolyan a szomszéd csaj is lehetne ennyi erővel, annyira nem tűnik ki számomra a tömegből. Vagy velem van esetleg a probléma, hogy nem látom az okát ennek a nagy felhajtásnak körülötte...? Ti mit gondoltok?

2021. ápr. 21. 03:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Billy Eelish tipik tehetségtelen hypecica.
2021. ápr. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Leírtad, hogy miért szeretik. Mert átlagos. Tudnak vele azonosulni.
2021. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Ő hozott egy új vonalat a mainstream pop világába. Hiába mondod hogy bárki meg tudná csinálni, mégse csinálta meg senki előtte. Pl a Bad guy című számához még csak hasonlót sem hallottam.

Ráadásul ő az a tipikus "depressziós tini" alkat, akivel azonosulni tudnak a gyerekek.

Mindenki aki nagyon híres, olyat tudott letenni az asztalra, ami egyedi, és ezt az érdemet elbagatellizálni elég árulkodó ... Félre ne érts, nem vagyok rajongó (sőt, zeneileg én is egy nagy rakás 💩-nak tartom hogy dünnyög a mikrofonba), ettől függetlenül le a kalappal előtte azért amit ő létrehozott.

2021. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Ha bárki meg tudná csinálni, akkor lenne egy csomó Billie Eilish. De nincs.
2021. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért, hogy hangilag átlagos lenne... autotune, meg mindenféle szarok nélkül is tud énekelni, nem is akárhogy, ráadásul ezek a halk dalok elég technikások is. Nekem nagyon tetszenek a számai, pedig nem az én korosztályom. Viszonylag fiatalon lett ismert, Amerikában már 14 évesen, a világban 16-17 évesen.
2021. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Minden generacionak van valakije, akit felkapnak valami miatt. Most ezek szerint o az.
2021. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
A dalszoveget nem emlited, pedig a szoveg is alapvetoen szamit.
2021. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért azt elég nagy túlzásnak érzem kijelenteni, hogy előtte még senki nem csinált ilyet, mert én rengeteg alig ismert előadót tudok, akik ezerszer minőségibb dalokat gyártanak, tényleg mindenük meglenne ahhoz, hogy világszerte ismertek legyenek, de mégis az ilyen egykaptafa előadókat nyomják fel sajnos. Sok embernek tényleg fogalma sincs arról mennyi tehetséges zenész van a világon, ők csak az ilyen mainstream előadókon belül tudnak gondolkozni, ami elég szomorú. Amúgy tényleg elég alaposan utánanéztem a csajnak és több helyen is megemlíti, hogy a számai nagyon nagy részét másokról koppintja, ha már a #3-as felhozta a Bad Guy-t, akkor annak az egyik részét egy az egyben lemásolta egy másik számról, csak egy kicsit alakított rajta, a dalszövegek sem olyanok, hogy hasra essek tőlük. Szóval még mindig rejtély...
2021. ápr. 21. 13:11
 9/23 moozygoo ***** válasza:
73%
#6-osnak plusz egy.
2021. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Mert egy radikális depressziós tini stílust bevágott most,és ez tetszik sokaknak. Olyan dolgokat mondott videókban,amik teljes mértékben általánosítanak,mint valami rossz náci. Az ilyenek miatt hiszek egyre jobban a lélekvándorlásban.

Csak nézz utána és az ő szájából hallott dolgokat mérlegeld.

2021. ápr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!