Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes élni ha soha a büdös...

Érdemes élni ha soha a büdös életben nem fogom tudom elhagyni a családi házat?

Figyelt kérdés
Mivel sajátot nem tudok venni. Szívesen elmennék városba meg akár panelba is ha megfizethető lenne. De sok az is nekem. Okos nem vagyok így gazdag sose leszek. A nőknek nem tetszem így társam sincs. Minek éljek? Ha valakinek van társa és amúgy is lenne nekik több gyerek azok legalább kapnak csokot de én azt se. Esetleg arra gondoltam hogy elhagyom az országot. De szerencsétlen férfiként nyelvtudás nélkül az se menne.

2021. ápr. 21. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora az a ház? Mert ha több generációnak is elég (szüleid, te leendő párod, leendő gyerekeitek) , akkor más miatt nem tetszel a nőknek...
2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Kezd azzal, hogy a kezedbe veszed a dolgaidat, ahelyett hogy másokat hibáztatnál. Mondjuk ez a felnőtté válás első lépése.

Tanulj nyelvet ha ki akarsz menni, mi tart vissza? Hogy idő és energiaigényes?

Az ilyen negatív embereknek meg akkor se lenne csajuk ha szépek lennének.

Illetve megsúgom hogy sok ország nem az az emberek célja hogy saját lakást vegyenek, de itt ez a minta terjedt el, és azt hiszik hogy nem lehet másképp csinálni.

2021. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Ez igaz, de azokban az országokban sokkal kedvezőbb áron jutnak alberlethez. A fizetések pedig magasak az itthonihoz képest.
2021. ápr. 21. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Mennyit keresel?

Egyébként biztos hogy nem a pénzen múlik a barátnő!

2021. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Mennyid van?
2021. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Hiszti. Mi tart vissza, hogy nyelvet tanulj, és elmenj 2-3 évre külföldre? A hiszti.

Mi tart vissza, hogy becsajozz? A hiszti.

2021. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Mai topicjaink egyik gyöngyszeme a magát sajnáltató férfi.

A másik a depressziós, "úgyis meghalunk, minek csináljunk bármit is" nő.

2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha így indulsz neki (nyuszika, bzdmg a fűnyíródat), hogy "soha nem fog sikerülni", - akkor ez a negatív terv be is fog teljesülni.


Kezdj el pozitívan gondolkodni, és tervezni! Hisztizés és önsajnáltatás HELYETT!

2021. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
#3: tipikus "messziről jött ember azt mond amit akar" jellegű információkból próbálsz általánosítani.
2021. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Goldmundnál a PONT! :)
2021. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!