Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran szoktál sírni?...

Milyen gyakran szoktál sírni? Van ami miatt, egy ideje rendszeresen sírsz, vagy volt ilyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran. Így vezetem le a stresszt. De ha meghatódom, akkor is szoktam. Nem tartom rossz dolognak, minden érzelmet szeretek megélni.
2021. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hogy. Néha naponta, néha hónapokig nem. Inkább úgy mondom, hogy van olyan, ami miatt évek óta szomorú vagyok.

16/L

2021. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Én csak nyihogok.
2021. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy épp milyen hangulatú epizódban vagyok. Ha depresszív hangulatban vagyok akkor akár heti 4-5x is. Most viszont szerintem már legalább fél éve nem sírtam azért mert rossz volt a kedvem. Emellett ha megnézek egy-egy szomorúbb drámát vagy dokumentum filmet, akkor könnyen elkezdek könnyezni, de nagyon ritkán tud úgy igazán megsíratni egy film.
2021. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírok, de rendszeresen szorongok,stresszelek, depizek xD
2021. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most kisebb nagyobb szünettel egy hónapot biztos végig sírtam gyász miatt.


De leginkább akkor szoktam sírni mikor már nagyon elegem van vagy nagyon megbántottak.

2021. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos viszonylag elég gyakran, elég rossz idoszakomat élem meg.
2021. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha a meghatódás számít, de a filmes/videós rekció nem, akkor kb havonta. Ha számít az is, akkor naponta. Ha a meghatódás nem számít, se a nevetéstől kicsordult könny, stb, csak a düh/bánat, akkor kb fél évente.

Nincs semmi állandó bajom, viszont könnyen elsírom magam.

Lány vagyok

2021. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyre ritkábban szoktam, valahogy kezd az érzelem kimenni belőlem.
2021. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még valamikor a gimiben sírtam amikor nagyon összebalhéztam a családommal, azóta nem tudta semmi kiváltani, ha nem történik valami katasztrófa, nem valószínű, hogy egyhamar sírni fogok. 21f
2021. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!