Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pánik roham volt?

Ez pánik roham volt?

Figyelt kérdés
Elég stresszes vagyok mióta átjöttem egy másik suliba, és még tavaly hetente párszorál általában órákon egy ilyen iszonyatos pánik jött rám. Ezt úgy kell elképzelni hogy alig kaptam levegőt, azt hittem megőrülök, elvesztem magam felett az irányítást, és csak el akartam rohanni, üvölteni, a körülöttem lévő hangokra meg alig reagáltam, kb mintha lefagytam volna és mindent kicsit ilyen fehéres fényben láttam. Szóval elég borzasztó volt azóta se tudom ezeket hová tenni... Hogy meddig tartott arról fogalmam sincs, de szerintem nem tarthatott valami sokáig. Szerencsére idén nem történt ilyen, arra sem emlékszem hogy mikor maradt ez az egész abba, de akkor ez most azt jelenti hogy pánik beteg vagyok? Mert már rég nem volt, meg lehet hogy ez nem is az volt szóval szerintem nem de nem tudom, de most hogy találkoztam ezzel a szóval és elvileg ez egy betegség hát egy kicsit megijedtem.....

2021. ápr. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A rendes pánik betegség elég ritka, inkább sajnos be tudjuk mesélni ezt a dolgot, attól hogy volt egy kis "pánik rohamod", aminek elég sok fajtája létezik még nem biztos, hogy komoly pánik beteg vagy. Én pszichológushoz fordultam vele, kiderült, h nem akkora a baj, mint amennyire én túltoltam. Én is stresszes voltam nagyon, az egyetem kikészített lelkileg.
2021. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit furcsa hogy azt mondod hogy csak bemeseltem magamnak, de nem tudom lehet igazad van akkor.

Lehet hogy vissza fog jönni? Neked mit mondott a pszichológus mit csinálj hogy ne történjen meg újra?

2021. ápr. 21. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem fog visszajönni:) Ha netán megesne akkor is tudod kezelni vagy kezeltetni szóval akkor sincs baj:)
2021. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!