Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságokat láthat...

Milyen tulajdonságokat láthat Mészáros Várkonyiban? Milyen belső tulajdonságokkal szerez meg egy ilyen fonnyadt nő egy ilyen gazdag pasit?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Hát Mészáros sem egy no1. Hozzá képest még Várkonyi is jó nő (szerintem).
2021. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Várkonyi korához képest jó nő.


Egyébként hozzá hasonlóan én is orvos vagyok, egyetemi évek alatt azért rendesen beláttam a kedves kolleginák lelkivilágába. Az ilyen mentálisú nőt mint ő két dolog érdekli, a presztízs és a pénz, semmi más.

2021. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Várkonyi nem csak a korához képest jó nő, hanem úgy általában is. Persze nem lehet egy kalap alá venni egy 18 éves szépségkirálynővel, de nagyon sok nála jóval fiatalabb nőnél is szebb. De úgy néz ki belülről rothad ez a bizonyos szépség, és igaz, amit előttem leírt valaki, hogy az ilyen típusú nőket nem érdekli más, csak a presztizs és a pénz. De ha már belement ebbe a kapcsolatba, akkor el kell tűrnie mindent ami ezzel jár, és remélem a gyomra is elég erős Mészáros Lőrinchez. Ja és amúgy sok boldogságot kívánok nekik😄😄😄😄
2021. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!