Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan streamerek-ről, akik abból keresik a pénzt hogy videójátékokkal játszanak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy ez a szórakoztató ipar része. Ha unalmas vagy, vagy nem tudsz valami újat mutatni, akkor elsüllyedsz és soha nem élsz meg ebből. Semmi gond nincs ezzel, érdekesek tudnak ezek a streamek lenni.
2021. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem őket. Olyan mintha egy profi sportolónak a játékait követnéd, csak ez egy játék. Sokat tanultam a legjobbaktól. Aztán, mikor játszottam, jó volt hogy én voltam a legjobb a csapatban, majd felvettek barátnak, beszélgettünk, és ebből is születtek barátságok. (League of Legends)

Támogatom az egészet. Kivéve a csöcsmutogatós streamereket.

2021. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Kb az, hogy ez egy kemény munka. Mindig be kell szerezni (rosszab esetben saját pénzből megvenni) a játékokat, órákon keresztül játszani és produkálni magad, hogy az az ember is élvezze a tartalmat, aki nézi.

Meg van ennek a közössége. Én nem tartozom bele, én játszani szeretem a játékokat és nem nézni.

2021. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha van olyan hülye aki ezekért fizet a streamerek hülyék lennének nem kihasználni.

(Én is hülye vagyok, küldtem már Donatet streambe meg vettem Yt tagságot is egyszer.)

2021. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy az, hogy kinek miből van pénze, addig a saját dolga, amíg törvényt nem sért vele.

Megfizetik, tehát van erre közönsége. Akkor meg, ő dolga.

2021. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

#4 Nézd meg, hogy sok hülye a szórakozás egyéb formáira hogyan és mennyit költ:

-TV előfizetés azért, hogy a 2 órás filmet a reklámok és ajánlók miatt 3 és fél óra alatt nézd meg, vagy hogy elsorvaszd az agyad a celebműsorokkal

-Felvizezett "sört" négyszeres áron, hogy aztán felrakhasd az instára, hogy mekkora überkirály vagy, és lelki békére lelhess, hogy az összes haverod lájkolta, micsoda életed van

És még lehetne sorolni.

2021. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Jól csinálják, ha meg tudnak élni a hobbijukból, akkor miért ne tennék? Én is szívesen venném, csak sajnos tök más hobbijaim vannak és azokért nem fizetne senki, eladható formában meg annyi extra meló lenne, hogy elvenné az élvezeti faktort. A streamerekre van kereslet és akárki nem él meg belőle szóval ők is megdolgoznak érte ha úgy vesszük.
2021. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Szórakoztató meg jó tippeket tudnak adni, bár szerintem stremerekből - mint minden másból - is van olyan, akik semmirekellő munkát végeznek és érthetetlen számomra, miért felkapottak.
2021. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy király dolog. Most őszintén.... Ha bárkinek lenne lehetősége a hobbijából megélni, úgy, hogy saját magának ossza be az idejét, akkor ki ne élne a lehetőséggel? És most nem feltétlenül a streamekről beszélek.

Én speciel csak gameplay videókat nézek, élő adásokat nem. És néha elég szórakoztató.

2021. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!