Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el jobbant azt a...

Miért ítélik el jobbant azt a lányt, aki nem bírja a leszbiket, mint azt a fiút, aki nem bírja a melegeket?

Figyelt kérdés
Az egyiket magától értetődőnek veszik, de egy lánynak gyakorlatilag kötelelző imádnia a leszbiket,mert ha szétalázzák. Miért van ez a kettős mérce?

2021. ápr. 23. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, szerintem mindenképp fura valakit csak a szexualitása miatt elítélni. Amúgy, ha így van, ahogy állítod, amiben nem vagyok biztos, de tegyük fel, hogy elméleti síkon mozgunk, akkor a megoldás az lehet, hogy egy hátrányos helyzetben lévő csoporttól kevésbé érthető, ha elítél egy másik hátrányos helyzetben lévő csoportot, hiszen ők tapasztalhatták, hogy rajtuk kívül álló okok miatt hátrányba kerülnek.
2021. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyiket se kéne bántani

Ne imadd de ne rugj bele abba aki meleg/leszbikus. Van elég bajuk nélküled is


A kettosmercere pedig az első mondta meg a tutit

2021. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak szimplán nem bírja őket, de nem is tesz ellenük semmit, azt szerintem egyik esetben sem ítélik el. Sőt, ezt a kettős mércét sem igazán érzem, inkább csak azt, hogy ha valaki effektíve homofób véleményt fogalmaz meg, és történetesen nő, azt furcsálják az emberek, mert statisztikailag a nők körében az elfogadás szélesebb körű.
2021. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A leszbik ugyanolyan emberek, mint mi, heterok. Nekem nincs velük bajom, amíg belém nem szeret egy lány.

Amúgy ki tudja, lehet, hogy a leszbik is utálják a heterokat. Ezért szerintem ne utáld őket, mert akkor ők is utálhatnak téged!

2021. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Alapvetően a lányokat mindenért jobban elítélik, mint a férfiakat.
2021. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
senki nem mondta, hogy imadni kene barkit is, de normalisan kell viselkedni minden emberrel, es nem kell hangoztatni azt, hogy kit nem birsz
2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Jobban szokták furcsállni, ha az egyik alulreprezentált csoport fúj a másik alulreprezentált csoportra, akivel egy csónakban evez, akit ezáltal jobban meg tudna érteni, mintha a felreprezentált csoport fúj az alulreprezentált csoportra, akinek nehezebben képzelheti magát a helyébe.

Ennek ellenére szerintem egyik sem elfogadható. Amelyik lány azt hiszi, hogy az összes leszbi őrá gerjed, és amelyik fiú attól fél, hogy tömegesen megerőszakolják a melegek, ha teret kapnak, ott durva egoizmus van a háttérben.

2021. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

"Alapvetően a lányokat mindenért jobban elítélik, mint a férfiakat."


Jah,minket csak a nők ítélnek el minden sz.rért

2021. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!